Ana SayfaAkıllı TelefonBlackBerry telefonları film oluyor

BlackBerry telefonları film oluyor

Bir süre için BlackBerry telefon modelleri çok kullanılan telefonlardı, e-postaları yanıtlamak ve normalde diğer cep telefonlarında yapamayacakları görevleri yapmak için kurumsal kodamanlar ve devlet başkanları tarafından çokça kullandılar.

BlackBerry telefonları film oluyor. Ancak o günler çok geride kaldı. Şimdi, film stüdyoları, şirketin Research in Motion olarak bilindiği zamandan yeni bir filmde Google ve Apple’a karşı mücadelesini kaybedene kadar şirketin yükselişini ve düşüşünü yeniden yaşatmak istiyor. Variety’ye göre, BlackBerry adını taşıyan yeni film Operation Avalanche yönetmeni Matt Johnson tarafından yönetiliyor ve yakın zamanda prodüksiyonu tamamladı.

Blackberry, Huawei'ye 90 adet patent sattı

Variety, filmde Jay Baruchel’in (This Is The End’den) ve Glenn Howerton’ın (It’s Always Sunny in Philadelphia’dan) oynadığını söylüyor.

blackberry

BlackBerry telefonları film oluyor

Ve teyit edilmemiş olsa da, muhtemelen şirketin kurucuları ve ortak CEO’ları Mike Lazaridis ve Jim Balsillie’yi oynuyorlar. Senaryo, Globe ve Mail muhabirleri Jacquie McNish ve Sean Silcoff tarafından yazılan Losing the Signal: The Untold Story Behind the Extraordinary Rise and Spectacular Fall of BlackBerry adlı kitabına dayanıyor. Kitap 2015’te yayınlandığından, film muhtemelen sonraki yıllarda markayı canlandırmak için yapılan tüm başarısız girişimleri içermeyecek.

BlackBerry KEY2 LE

2019’da TCL, şirket sözleşmesini yenilememeye karar verene ve yalnızca bir yıl sonra cihazları satmayı bırakana kadar yeni BlackBerry telefonlar üretti. Güvenlik girişimi OnwardMobility daha sonra 2021’de Kuzey Amerika ve Avrupa için fiziksel klavyeli bir 5G BlackBerry akıllı telefon piyasaya sürmeyi planladığını duyurdu. Ancak sonunda, bu planlar asla gerçekleşmedi. OnwardMobility’nin BlackBerry adını kullanma lisansını kaybettiği ve nihayetinde bu yıl Şubat ayında şirketi kapattığı bildirildi.

Basilisk V3 Pro:  Her zamankinden daha fazla teknolojiyi bir araya getiriyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting