Star Wars: Jedi Survivor oyunu tanıtıldı

Star Wars Jedi: Survivor

Büyük beğeni kazanan Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devam oyunu olan Star Wars: Jedi Survivor tanıtıldı. Oyundan ilk fragman yayınlandı.

Bu hafta Amerika’da Star Wars Celebration etkinliği düzenlendiği için Star Wars ile ilgili haberler üst üste gelmeye devam ediyor. Star Wars hayranlarını bir araya getiren bu etkinliğin ilk gününde daha çok Star Wars dizileriyle ilgili duyurulara odaklanan Lucasfilm, ikinci günde ise oyun tarafına da geçti ve merakla beklenen Star Wars oyununu tanıttı.

Star Wars: Jedi Survivor adını taşıyan bu oyun, Star Wars Jedi: Fallen Order’ın merakla beklenen devam oyunu. Hatırlayacağınız gibi Star Wars Jedi: Fallen Order, 2019 yılında oyun severlerle buluşmuş ve yoğun ilgi görerek bugüne kadar çıkan en başarılı Star Wars oyunlarından biri olmuştu.

jedi survivor 2

Respawn Entertainment stüdyosu tarafından geliştirilen Star Wars: Jedi Survivor, ilk oyunun ana kahramanı olan Cal Kestis’in maceralarına odaklanamaya devam edecek. Bir yandan İmparatorluk güçlerinden kaçmaya devam eden Cal, bir yandan da güce duyarlı çocukları İmparatorluk’un zulmünden kurtarmaya çalışacak.

Oyundan yayınlanan ilk fragman, Jedi Survivor’ın yeni nesil oyun motorlarının sunduğu imkanları sonuna kadar kullanacağını gösteriyor. Star Wars: Jedi Survivor önümüzdeki yıl PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’ye gelecek.

Uzaydan gelen meşhur sinyalin kaynağı bulunmuş olabilir