Ana SayfaGenelSpotify, iOS ve Android için kitaplık tasarımını yeniliyor

Spotify, iOS ve Android için kitaplık tasarımını yeniliyor

Spotify harika bir uygulama ancak uzun zamandır kütüphanede anlamlı bir tasarım değişikliği olmadı. Uygulama durumun farkında olacak ki tamamen işlevsellik ve gezinme kolaylığı ile ilgili yeni bir tasarım geliyor.

Spotify, hafta sonu mobil uygulamalarında yeni görsel değişiklikler yaptı. Hem Android hem de iOS uygulamaları, navigasyonu daha da iyileştirmesi gereken yeniden tasarlanmış bir kitaplığa kavuşuyor. Güncelleme Cuma gününden beri kullanıma sunuluyor ve Kitaplığınızın tüm Spotify mobil kullanıcıları için mevcut yeni bir sürümünü içeriyor. “Kitaplığınız” sekmesi tamamen yenilendi ve çalma listeleri, sanatçılar, albümler vb. Koleksiyonunuzda çok daha hızlı gezinme imkanı sunuyor. İlk dikkat edilmesi gereken şey, çalma listeleri, sanatçılar, albümler, podcast’ler ve şovlar için önceden ayarlanmış filtreler. Bunlar oldukça kullanışlı şekilde dizayn edilmiş. Liste ve ızgara görünümü arasında geçiş yapan yeni bir geçiş mevcut, örneğin arabanızda müzik akışı yaparken ikincisi güzel bir alternatif olabilir. Daha büyük albüm sanatları navigasyona yardımcı oluyor.

Spotify, iOS ve Android için kitaplık tasarımını yeniliyor

Kitaplığınızı en son çalınan, son eklenen, alfabetik veya yaratıcının adına göre sıralamak, dolaşmanın başka bir yolu. Son olarak, favori çalma listelerinizi sabitleme seçeneğiniz de var, böylece sıralamadan bağımsız olarak her zaman en üstte görünecekler. Güncelleme, kullanıcıların çoğu olmasa da bazıları için zaten yayında ve çok geçmeden bu haftanın sonuna kadar herkese ulaşması bekleniyor.

Facebook Apple iOS 14.5 güncellemesine karşı çıkmaya devam ediyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting