Ana sayfa Genel Spider-Man The Heist çıkış videosu yayınlandı

Spider-Man The Heist çıkış videosu yayınlandı

Insomniac Games tarafından PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen Spider-Man The Heist için çıkış videosu yayınlandı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Sony Interactive Entertainment ve Insomniac Games işbirliğiyle PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen Marvel’s Spider-Man kısa süre önce raflardaki yerini almıştı. Şimdiye kadar ki en başarılı Spider-Man oyunu için ilk DLC paketi de oyun severlerin beğenisine sunuldu. Spider-Man The Heist ile oyun boyunca izini sürdüğümüz Black Cat ile tanışma şansına erişiyoruz.

Spider-Man sonunda Black Cat ile tanışıyor!

Insomniac Games daha önce Marvel’s Spider-Man için 3 DLC paketi yayınlayacağını açıklamıştı. Bu DLC paketlerinden ilki oyun severlerin beğenisine sunuldu. Sony, Spider-Man The Heist için çıkış videosunu da paylaştı. Paylaşılan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Spider-Man’i oynayanların da bileceği üzere, oyun boyunca Black Cat’in bıraktığı ip uçlarını takip ediyorduk. Fakat bu görevler bizi Black Cat’e götürmüyordu. The Heist ise bu görevlerin devamını konu ediniyor. Dolayısıyla bu eklentide Black Cat ile tanışma şansına da erişmiş oluyoruz.

Spider-Man The Heist’te oyuncuları 3 yeni hikaye görevi bekliyor. Bunun haricinde yine onlarca yan görev de oyuna eklenmiş oluyor. Ayrıca bu ek paketle birlikte bazı yeni kostümlerin açıldığını da belirtelim.

Dip not olarak hatırlatalım. Marvel’s Spider-Man, PS Store’da 469TL’den, The Heist eklentisi ise 36TL’den satılmakta.

Spider-Man incelemesi için tıklayın

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler