PS4’e özel Spider-Man için yeni video yayınlandı

spider man

Insomniac Games tarafından PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen Spider-Man oyunu için yeni bir video daha yayınlandı. Yayınlanan videoda oyunda karşımıza çıkacak olan süper kötüleri görüyoruz.

Marvel’ın en popüler süper kahramanlarından biri olan Spider-Man yakında bir kez daha konsollarımıza konuk olacak. Eğer oyun dünyasını az çok yakından takip ediyorsanız, şimdiye kadar Örümcek Adam ile ilgili onlarca oyun yapıldığını da zaten biliyorsunuzdur. Ne var ki bu oyunlardan hiç biri oyun severleri tatmin edecek nitelikte olmamıştı. Hatta ilk PlayStation 2 zamanında çıkan bazı Örümcek Adam oyunlarında, yere inme dahi yoktu. Sürekli bina tepelerinde geçen oyunda bulutlara ağ atarak ilerliyorduk.

Yeni Spider-Man bomba gibi geliyor

Şimdi ise Insomniac tarafından geliştirilen son Spider-Man oyunu ile büyük aşama kaydedildiğini görüyoruz.

PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen oyun, gerek hikaye, gerekse de oynanış dinamikleri bakımından oyun severlerin beklentisini karşılayacak gibi görünüyor. En azından yayınlanan oynanış videolarından edindiğimiz izlenim bu yönde.

Sony ve Insomniac Games, San Diego Comic-Con etkinliği kapsamında Spider Man oyunu için yeni bir video daha paylaştılar. Paylaşılan videoda, oyun boyunca karşımıza çıkacak olan süper kötülere de yer verilmiş.

Daha önce yayınlanan Örümcek Adam filmlerinde de gördüğümüz, Vulture, Rhino, Electro ve Silver Sable gibi karakterler, oyun boyunca karşımıza çıkacaklar.

7 Eylül’de PS4’e özel olarak yayınlanacak olan yapımda Türkçe dil desteğinin bulunmayacağını da hatırlatalım.

Xbox One servislerinde büyük indirim