Ana sayfa Oyun Spider-Man The Heist çıkış tarihi açıklandı

Spider-Man The Heist çıkış tarihi açıklandı

Insomniac Games, Spider-Man için hazırladığı 3 indirilebilir içerikten ilki olan The Heist için tarih verdi. İşte Spider-Man The Heist çıkış tarihi ve diğer detaylar.

PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen Spider-Man’in raflardaki yerini almasına artık sayılı günler kaldı. Insomniac Games tarafından geliştirilen Spider-Man, 7 Eylül’de oyun severlerin beğenisine sunulmuş olacak. Fakat yapımcı ekibin oyun severler için hazırladığı macera örgüsü sadece ana senaryodan ibaret olmayacak. Keza Insomniac Games, Spider-Man için 3 indirilebilir içerik yayınlayacağını zaten açıklamıştı. Bu içeriklerden ilki olan Heist için tarih de verildi. Yapımcı ekipten yapılan açıklamaya göre Spider-Man The Heist 23 Ekim itibariyle satışa sunulacak.

Spider-Man The Heist geliyor

Spider-Man The Heist sonrasında iki indirilebilir içerik daha yayınlanacak. Kasım ayında Turf Wars, Aralık ayında ise Silver Lining içeriklerinin satışa sunulması bekleniyor. Fakat bu iki içeriğin hangi tarihlerde satışa sunulacağı henüz netlik kazanmış değil.

Öte yandan oyunun Deluxe Edition sürümünü satın alanlar bu içerikler için ilave bir ücret ödemeyecekler. Standart sürümü satın alanlar ise bu paketler için ekstra ücret ödemek zorundalar. Henüz Sony bu paketlerin Türkiye fiyatlarını açıklamadı. Fakat Spider-Man Dijital Deluxe Sürüm ülkemizde 339TL’den satılmakta.

Son olarak Spider-Man The Heist’in konusuna da değinelim. The Heist’te Spider-Man evreninin popüler karakterlerinden biri olan Black Cat’in peşine düşeceğiz. Black Cat’in bıraktığı ip uçlarını takip ederek, macerayı tamamlayacağız.

Tekrardan hatırlatalım, Spider-Man 7 Eylül’de raflardaki yerini almış olacak.

Spider-Man senaryosu kaç saat sürecek

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Sony, bu telefonla çıkışa geçebilir: Sony Xperia 1 II (Mark 2)

Japon teknoloji devi Sony, bir zamanlar akıllı telefon pazarında fırtına gibi esiyordu. Firmanın Xperia markası, pek çok teknoloji sever tarafından saygıyla karşılanan bir markaydı....

Son Haberler