Ana SayfaGenelSpider-Man senaryosu kaç saat sürecek?

Spider-Man senaryosu kaç saat sürecek?

Insomniac Games tarafından PlayStation 4’e özel olarak geliştirilen Spider-Man hakkında bazı yeni ayrıntılar ortaya çıktı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Marvel hayranlarının ve PlayStation 4 sahiplerinin merakla bekledikleri Spider-Man’in çıkmasına artık sayılı günler kaldı. 7 Eylül’de raflardaki yerini alacak oyun için yapımcı stüdyo Insomniac Games’ten bazı açıklamalar geldi.

Spider-Man’in sadece senaryosu 20 saat sürecek

Uzun bir süredir geliştirme aşamasında bulunan Spider-Man, 7 Eylül itibariyle raflardaki yerini alacak. İlk kez bir süper kahraman oyunu, bir konsola özel olarak raflardaki yerini almış olacak. Dolayısıyla bir oyun PS4’e özel olarak geldiğinde, bizlerin aklına gelen ilk soru oyunda Türkçe dil desteğinin bulunup bulunmayacağı oluyor. Bu konuya hemen açıklık getirelim. Sony Türkiye tarafından konu hakkında yapılan açıklamada, Spider-Man’de Türkçe dil desteğinin bulunmayacağı net bir şekilde ifade edilmişti.

Insomniac Games’in yetkili isimlerinden biri olan James Stevenson geçtiğimiz gün oyun hakkında bazı önemli bilgiler paylaştı. Stevenson şahsi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamalarda oyunun stüdyo içerisindeki test ekibi tarafından ortalama 20 saatte bitirildiğini açıkladı. Elbette Stevenson tarafından belirtilen bu 20 saatlik süre oyunun sadece hikaye kısmını içeriyor. İşin içerisinde yan görevler ve diğer içerikler girdiğinde oynanış süresi hatırı sayılır miktarda artacaktır.

Oyun hakkındaki bir diğer önemli bilgi ise boyutu. Stevenson, SpiderMan’in dosya boyutunun 45GB olduğunu söyledi. Bu miktarın AAA kalitesinde güncel bir oyun için ideal olduğunu söyleyebiliriz.

Gamescom 2018’in en iyileri!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU