Ana SayfaGenelSony yeni film projesini duyurdu!

Sony yeni film projesini duyurdu!

Sony, sunduğu her oyunu bir filme veya TV şovuna dönüştürmeye kararlı görünüyor. Şirket şimdi yeni film projesini duyurdu. İşte tüm detaylar.

PlayStation Productions’ın bir sürü projesi var ve Deadline’a göre Sony son olarak bir Gravity Rush filmi üzerinde çalışıyor. Film, Japan Studio’nun Team Gravity’sinden aynı adlı 2012 PlayStation Vita oyununa dayanacak. Oyunda yerçekimini manipüle edebilen ve hafıza kaybı yaşayan bir karakter yer alıyordu. Kat isimli bu karakter güçlerini kötü karakterler ile savaşmak için kullanıyordu. Oldukça popüler olan oyun sinema versiyonu ile de ilgi çekebilir.

Sony yeni film projesini duyurdu!

2017’de PS4’e bir devam oyunu gelmişti. Şimdi gelen raporlara göre Ridley Scott’ın yapım şirketi Scott Free Productions’ın film üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Yeni gerilim filmi için Panopticon’un yazarı Emily Jerome senaryo üzerinde çalışıyor. Filmin yönetmenliğini ise bir çok TV showunu yöneten Anna Mastro yapacak.

Gravity Rush projesi, Sony’nin oyunlarını film ve televizyon alanlarına genişletme konusunda ne kadar ciddi olduğunun altını çiziyor. Neticede bu yılın başlarında bir Uncharted filmi yayınladı ve hafta sonu boyunca şirketin Days Gone filminin geliştirilmekte olduğu ortaya çıktı. Şirket ayrıca Twisted Metal, God of War ve Horizon oyunlarının yanı sıra yaklaşan Gran Turismo ve Ghost of Tsushima projeleri üzerine de çalışıyor. Bu yıl sinema severler için oldukça heyecanlı projeler gelecek diyebiliriz.

WhatsApp silinen mesajlar için önemli bir güncelleme yapacak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting