Uncharted filmi için Sully’li paylaşım!

uncharted filmi

Sony’nin Uncharted filmi için geri sayım devam ederken, Sully karakterinin göründüğü yeni bir görsel sızdırıldı. İşte detaylar.

Sony hayli uzun bir süredir PlayStation’daki popüler oyunlarını beyaz perdeye aktarmanın planlarını yapıyordu. Şüphesiz God of War, The Last of Us ve Uncharted gibi oyunları beyaz perdede görmek oyun severlerin de en çok istediği şeylerden biri. Fakat iş icraata gelince Sony’nin pek de seri davranmadığı gerçeğiyle yüzleşiyoruz.

Keza bu tarz söylentiler yaklaşık olarak 4 – 5 yıldır ortalarda dolaşıyor. Hatta bir dönem Sony de bu konuda resmi açıklamalarda bulunmuş ve PlayStation’daki bazı oyunları beyaz perdeye aktarmada istekli olduklarını belirtmişti.

Sony’nin bu proje için seçtiği ilk oyun ise Uncharted oldu. Genel olarak bakıldığında Uncharted hikayesi gereği diğer PlayStation oyunlarına nazaran çekimi daha kolay bir oyun. Örneğin Uncharted yerine God of War seçilmiş olsaydı hem senaryosu, hem çekimleri, hem de montajlanması için çok daha fazla emek vermek gerekecekti.

Uncharted filmi için yeni paylaşım

Kısa bir süre önce çekimleri başlayan Uncharted için ilk paylaşım geçtiğimiz günlerde yapılmıştı. Bu paylaşımda Nathan Drake karakterine hayat veren Tom Holand’ı görmüştük. Şimdi ise Uncharted setinden ikinci paylaşım geldi. Bu sefer Sully karakterini canlandıracak olan Mark Wahlberg’i görüyoruz.

uncharted filmi

Açık konuşmak gerekirse Wahlberk, saç stili ve bıyığıyla Sully’nin gençliğine hayli benzemiş. Bu arada dip not olarak belirtelim. Film Drake’in gençliğine odaklanacak. Dolayısıyla oyunlar ile tamamen farklı bir senaryo ve farklı bir macerayı deneyimlemiş olacağız.

Sony filmin 16 Temmuz 2021’de vizyona girmesini planlıyor. Fakat vizyon tarihi pandeminin yaratacağı etkiye göre değişebilir. Malum şu anda pek çok film 2022 yılına ertelenmiş durumda.

Elon Musk uyardı! Dünya hemen terk edilmeli!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir