Ana sayfa Donanım Sony Xperia Tablet Z3 Compact Gün Yüzüne Çıktı

Sony Xperia Tablet Z3 Compact Gün Yüzüne Çıktı

Eylül ayının başında Berlin’de düzenlenencek olan IFA 2014 kapsamında, Sony Xperia Tablet Z3 Compact’in de resmi olarak tanıtılacağı belirtiliyor.

Teknoloji dünyasını bir araya getirecek ve merakla birçok cihazın ilk kez görücüye çıkarılmasına sahne olacak olan IFA 2014‘ün başlmasına oldukça kısa bir süre kaldı. Birçok önemli teknoloji devinin yeni ürünlerini resmi olarak tanıtacağı etkinlikte oldukça aktif olması beklenen firmalar arasında, Japon teknoloji devi Sony de yer alıyor. Xperia Z3 Compact akıllı telefonu IFA 2014 kapsamında resmi olarak tanıtması beklenen Sony’nin, merakla beklenen bir diğer compact ürününü de etkinlik kapsamında görücüye çıkarabileceği söyleniyor.

Sony_Xperia_Tablet

Sony cephesinden gelen yeni haberler, Eylül ayı başında Berlin’de düzenlenecek olan IFA 2014 kapsamında Sony Xperia Tablet Z3 Compact‘in de resmi olarak tanıtılabileceğini gösterdi. Geçtiğimiz haftalarda Sony SGP621 model numarasıyla internette görülen ve o sıralar Xperia Z2 Ultra olabileceği söylenen yeni Sony tabletin de aslında Sony Xperia Tablet Z3 Compact olduğu belirtiliyor.

Xperia Tablet Z3 Compact‘in donanımsal özellikleri şimdilik bilinmiyor olsa da, küçük boyutlu tabletler alanında da Apple ve Samsung gibi rakipleriyle yarışmak isteyen Sony‘nin yeni tabletini 8 inç ekranla satışa sunabileceği söyleniyor.

Windows 365 Hakkında Yeni Detaylar

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bu hafta çıkacak oyunlar (21 – 27 Ocak)

Oyun severlerin merakla bekledikleri bu hafta çıkacak oyunlar listesi (Ocak) nihayet netlik kazandı. İşte bu hafta içerisinde raflardaki yerini alacak olan yapımlar. Bu hafta da...

Son Haberler