Ana sayfa Haber Evolve Gamescom 2014'ün En İyisi Seçildi

Evolve Gamescom 2014’ün En İyisi Seçildi

Turtle Rock Studios tarafından geliştirilen ve multiplayer FPS oyunlarına yeni bir soluk getirmesi beklenen Evolve, Gamescom 2014’ün en iyisi seçildi.

Left 4 Dead serisinin yapımından sorumlu olan Turtle Rock Studios tarafından geliştirilen ve ortaya çıktığı günden itibaren oyun dünyasının ilgisini çekmeyi başaran Evolve, geçtiğimiz günlerde düzenlenen Gamescom 2014‘e de damgasını vurmayı başardı. Farklı özelliklere sahip dört karakteri kontrol eden dört kullanıcıyı, acımasız bir canavarı kontrol eden tek bir kullanıcıyla karşı karşıya getiren asimetrik yapısıyla ön plana çıkan Evolve, önümüzdeki dönemin en çok konuşulan oyunları arasında yer alacak gibi görünüyor.

Evolve_DG

Geçtiğimiz aylarda düzenlenen E3 2014 kapsamındaki tanıtımıyla E3 2014’ün en iyi gösterisi ödülünü kazanmayı başaran Evolve, şimdi de Gamescom 2014’ün en iyisi seçildi. Oyun dünyasını bir araya getiren Gamescom 2014’ün en iyisi seçilen Evolve ayrıca en iyi Xbox oyunu, en iyi aksiyon oyunu, en iyi PC oyunu ve en iyi multiplayer oyun ödüllerine de layık görüldü. The Evil Within, Dying Light, Far Cry 4 ve The Order: 1886 gibi merakla beklenen oyunları gölgede bırakmayı başaran Evolve, 10 Şubat 2015’te piyasaya sürülecek.

Warframe Yakında Xbox One’a Taşınacak

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler