Ana SayfaHaberBatman: Arkham Knight'tan Yeni Görüntüler Yayınlandı

Batman: Arkham Knight’tan Yeni Görüntüler Yayınlandı

Batman: Arkham serisini sona erdirecek olan Batman: Arkham Knight için meraklı ekleyiş sürerken, oyundan yeni görüntüler oyunseverlerle paylaşıldı.

Rocksteady Studios tarafından geliştirilen ve çizgi roman dünyasının en sevilen kahramanları arasında yer alan Batman’i başarıyla oyun dünyasına taşıyan Arkham serisi, önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek olan Batman: Arkham Knight ile yolculuğunu sonlandıracak. Çizgi roman veya filmlerden oyun dünyasına taşınan oyunlar arasında gerçekten kaliteli yapımların az olduğu göz önüne alındığında değeri daha da artan Arkham serisi merakla beklenen sonuna yaklaşırken, oyundan yeni görüntüler de oyunseverlerle paylaşılmaya devam ediyor.

Batman_Arkham_Knight (1)

2015 yılı başlarında piyasaya sürülmesi beklenen Batman: Arkham Knight için meraklı bekleyiş devam ederken yayınlanan bu yeni görüntüler, serinin hayranlarını daha da heyecanlandıracak gibi görünüyor. Arkham serisini yeni nesil konsollara taşıyacak olan Arkham Knight, kesinlikle serinin en iddialı yapımı. Hiç olmadığı kadar gerçekçi görünen bir Batman’in yanı sıra Batmobile ile keşfedilebilecek canlı bir şehir de sunan oyunun, Arkham serisini kendisine yakışır bir sona taşıması bekleniyor.

Batman_Arkham_Knight (2)

Street Fighter Yeni Nesil Konsollara Taşınacak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU