Skywell ET5 LR C-NCAP güvenlik testinden 5+ yıldız aldı

Skywell ET5 LR

2023 model Skywell ET5 LR, kalan iki mükemmele yakın puanla birlikte dört mükemmel puan elde etti. Genel istatistiklere göre ADAS bölümünün toplam puanı 48, test puanı 47,423 ve puanlama oranı yüzde 98,97 oldu.

Skywell ET5 LR, yandan kiriş çarpma testinde ise 13,764 puan elde etti. Uzman yorumları ve analizlerin ardından Skywell ET5 LR, C-NCAP test sonuçlarından 5 Yıldız, hatta 5+ Yıldızla değerlendirildi.

Çin Otomotiv Teknolojisi ve Araştırma Merkezi tarafından Tianjin’de düzenlenen basın toplantısında, otomotiv güvenliğinin yeni trendleri hakkında bilgiler verildi. Toplantının ana teması ise “Skywell araçlarda yapılan yenilikler ve güvenlik tarafındaki geliştirmeler” oldu.

Yeni Hyundai KONA

Toplantıda, Skyworth’un üreticisi olduğu 2023 model Skywell ET5 LR için yeni C-NCAP 5 Yıldız test sonuçları da geniş kapsamlı olarak açıklandı.

Skywell ET5 LR

Güvenliği Yeni Bir Seviyeye Taşıyor

Skyworth’un otomobil tarafında da her zaman önem verdiği güvenlik, 2023 model Skywell ET5 LR’nın donanım ve yazılım güncellemeleri ile daha da ileriye taşınmış oldu. Yeni nesil Skyworth ürünlerindeki bu güvenlik iyileştirmelerini göstermek amacıyla, araç Çin Otomotiv Teknolojisi ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen C-NCAP testine tabi tutuldu ve bu testten 5+ Yıldız aldı.

C-NCAP 2021 -Otomatik acil fren sistemi; araçtan araca (AEB CCR), araçtan yayaya (AEB VRU_Ped), iki tekerlekli araç (AEB VRU_TW), şerit takip yardım sistemi LKA ve insan-makine etkileşim sistemi HMI gibi test projelerini kapsıyor.

Ayrıca isteğe bağlı denetim projeleri kapsamında kör nokta izleme aracından araca BSD C2C, kör nokta izleme aracından iki tekerlekli araca BSD C2TW, şeritten çıkma uyarısı LDW ve Hız yardım sistemi SAS dahil olmak üzere farklı testlerini de içeriyor.

 Skyworth: Mükemmel Güvenlik Derecelendirmesi ve Liderlerin Yorumları

2023 model Skywell ET5 LR, kalan iki mükemmele yakın puanla birlikte dört mükemmel puan elde etti. Genel istatistiklere göre ADAS bölümünün toplam puanı 48, test puanı 47,423 ve puanlama oranı yüzde 98,97 oldu.

Skywell ET5 LR, yandan kiriş çarpma testinde ise 13,764 puan elde etti. Uzman yorumları ve analizlerin ardından Skywell ET5 LR, C-NCAP test sonuçlarından 5 Yıldız, hatta 5+ Yıldızla değerlendirildi. Bu C-NCAP & testinin sonuçları Skyworth araçlarının güvenlik konusundaki gücünü de ortaya koyuyor.

Müşteri güvenliği

Skyworth, model belirleme aşamasında kullanıcı ihtiyaçlarına ve kullanım senaryolarına odaklanarak ürün geliştirme doğrulama sürecini yürütüyor. Bu süreç, geniş çaplı CAE analizleri ve testleri, çok boyutlu hesaplamalar, çok senaryolu test doğrulamaları, farklı koşullarda kalibrasyon ve sayısız üretim girdisi ile kalite güvence değerlendirmelerini içeriyor. Bu titiz süreçler, istikrarlı, güvenli ve güvenilir araçlar üretmeyi hedefliyor.

Skyworth’un C-NCAP testinden 5+ Yıldız alması, tüm tüketicilere karşı Skyworth’un mükemmel bir taahhüdünü temsil ediyor.

Bu, sadece Skyworth’un güvenlik ve kalite konusunda bir teyidi değil, aynı zamanda geçmişteki bir başarıdan ziyade gelecekteki bir yol gösterici niteliğini de taşıyor. Skyworth, ürün kalitesi ve güvenli sürüş konusunda asla geri adım atmayacak, ve sürekli geliştirmeler yapacak.

Bu şekilde, 5 Yıldız sonuçlar, marka bilinirliğine ve imajına olumlu bir katkı sağlayarak, markayı daha ileri bir noktaya taşıyacak.

Reddit, yıllarca devam eden bazı sohbetleri kaldırıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir