Ana sayfa Apple Siri Spotify şarkıları çalacak

Siri Spotify şarkıları çalacak

Siri Spotify için istediğiniz şarkı taleplerine cevap vermiyor mu? Bu görmezden gelmecilik yakında son bulabilir. Apple ve Spotify arasında, tekelcilik suçlamasıyla başlayan gerginlik son buluyor.

iPhone kullanıcıları Spotify’ı daha etkin kullanabilecek

Siri’nin Spotify ile beraber çalışması için iki şirketin yöneticilerinin bir araya geldiği ve anlaşmanın üzerinde konuşulduğuna vurgu yapılıyor. Apple iOS 13 ile birlikte, iOS cihazlarında Siri’nin Spotify ile çalışmasının önünü açmıştı.

Kendisi de Apple Music ile Spotify’a rakip olsa da anti tekel yasaları nedeniyle Spotify ile işbirliği yapmak zorunda olan Apple, nihayet bu adımı atıyor.

Öte yandan Apple Music hala Siri’nin standart müzik uygulaması olmaya devam ediyor. Siri kullanıcılarının, Spotify üzerinden müzik dinlemek için Spotify’da dinlemek istediğini belirtmesi gerekecek.

Instagram, Facebook ve YouTube için kötü haber geldi!

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler