Spotify ve Apple Watch işbirliği beğeni toplayacak

Spotify ve Apple Watch işbirliği

Müzik ve akıllı saat denilince akıllara ilk gelen Spotify ve Apple Watch işbirliği yapacak. Bunun Siri üzerinden gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Bildiğiniz üzere Spotify dünyanın en gelişmiş müzik platformlarından bir tanesi olarak kabul edilmekle beraber Spotify ve Apple Watch işbirliği bunu daha da ileri götürecek. Apple kullanıcıları ise bu müzik platformu ile güçlü bir şekilde bağlantı kurmak istiyordu. Sonunda Siri üzerinden Spotify ile bağlantı gerçekleştirildi. Ancak Apple Watch kullanıcıları ilk etapta bundan yararlanamadı.

Apple Watch kullanıcıları Siri ile erişim sağlayacak

Spotify uygulaması Apple ekosistemleri içerisinde dijital asistan Siri’ye verilecek sesli komutlar ile aktif hale gelecek. Böylece Siri ve Spotify arasında bağlantı kurulmuş olacak.

Apple Watch ile birçok özellikten faydalanma imkanınız bulunuyor. Sağlık uygulamalarından çeşitli arama ve mesaj fonksiyonlarına kadar neredeyse her şey bu akıllı saatlerde mevcut. Ancak müzik dinlemek isteyen kullanıcılar uzun bir süredir bundan yararlanamıyordu. Spotify bağlantısı sayesinde bu akıllı saatler üzerinden müzik dinlemek çok daha kolay olacak.

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Bu güncellemeyi yüklemek istiyorsanız, akıllı saatinizin WatchOS 6 ve üzeri bir işletim sistemi sürümüne sahip olması yeterli olacaktır. Muhtemelen Apple Watch kullanıcıları bu gelişmeden büyük bir memnuniyet duyacaktır. Sizce şirket Siri üzerinden Spotify bağlantısı ile doğru bir karar verdi mi? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir