Ana sayfa Genel Şimdi de Nightwatch filmi geliyor!

Şimdi de Nightwatch filmi geliyor!

Sony sinema evrenini genişletmeye devam ediyor. Hali hazırda Spider-Man karakterinin tüm film haklarını elinde bulunduran Sony, Infinity War ile hikayenin tamamlanabilmesi için haklarını Marvel ile paylaşma kararı almıştı. Fakat bu karar Sony’nin Spider-Man karakterinden ve bu karakterle birlikte gelen diğer yan karakterlerden vazgeçtiği anlamına gelmiyor. Kısa süre önce sürpriz bir şekilde Venom karakterini beyaz perdeye taşıyacağını açıklayan Sony, şimdi de Nightwatch karakteri için nabız yokluyor.

Venom’dan sonra Nightwatch da beyaz perdeye aktarılacak

Marvel evreninin sevilen karakterlerinden biri olan Nightwatch aslında o kadar köklü bir geçmişe sahip değil. İlk olarak 1993 yılında, Spider-Man çizgi romanıyla ortaya çıkan karakter, sonrasında diğer Avengers üyelerine de yardımcı olmuştu.

Dr. Kevin Trench’in ileri teknoloji zırhı sayesinde bir süper kahramana dönüşmesini konu edinecek olan filmde, diğer Marvel karakterlerinin olup olmayacağı ise henüz netlik kazanmış değil. Keza Nightwatch’ın süper kahramanlığa adım atmasında Spider-Man ve Captain America’nın önemli katkıları olmuştu.

Elbette Sony’nin çizgi romandaki hikayeyi birebir olarak beyaz perdeye aktarması pek mümkün olmayacaktır. Keza filmde Spider-Man bir şekilde görünse bile, Captain America’nın görünmesi pek ihtimal dahilinde değil.

Sony, filmin yönetmen koltuğuna Spike Lee’yi oturtmayı düşünüyormuş. En azından konu hakkındaki söylentiler bu yönde. Spike Lee ile ilk görüşmenin yapıldığı ve bu görüşmenin de olumlu geçtiği belirtiliyor. Filmin senaryosu içinse Cheo Hodari Coker ismi geçiyor.

Tüm dünyada büyük ses getiren Narcos, oyun oluyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

TP-Link TL-PA4020P Kit ile verimli internet kullanımı mümkün

TL-PA4020P Kit ile hem eviniz ya da ofisinizde performanslı kablosuz ağ kurun hem de diğer elektronik cihazlar için prizleriniz olsun. Günümüzde gerek evimiz gerekse de...

Son Haberler