Ana sayfa Haber Uncharted filmi için yeni yönetmen arayışı başladı

Uncharted filmi için yeni yönetmen arayışı başladı

Sony’nin beyaz perdeye aktarmak için çaba sarf ettiği Uncharted filmi için istenilen istikrar hala sağlanabilmiş değil. Zira film için anlaşılan Dan Trachtenberg yönetmenlikten ayrıldığını açıkladı.

Son dönemde başarılı oyunların beyaz perdede boy göstermesine alıştık diyebiliriz. Bu tarz yapımların kimisi hayli başarılı olurken, kimisi ise belli bir kitleyle sınırlı kalıyor. Her halükarda bu bağlamdaki filmlerin belli bir müşteri kitlesinin olduğu kesin diyebiliriz.

Bu durumun farkında olan Sony, köklü oyun serilerinden biri olan Uncharted’ı beyaz perdeye taşımak için kolları sıvamıştı. Uzun süren görüşmeler sonucunda Uncharted filmi için Tom Holland ile anlaşma sağlanmıştı.

Filmin yönetmen koltuğuna ise Black Mirror ile ün yapan Dan Trachtenberg’i geçiren Sony, istediği istikrarı bir türlü sağlayamadı. Geçtiğimiz gün Trachtenberg’in filmin yönetmenliğinden ayrıldığı haberi geldi.

Konu ile ilgili Sony’den herhangi bir açıklama gelmiş değil. Dahası Tom Holland’ın da Sony Pictures’i sosyal medya hesabından takipten çıkarması, kafalarda başka soru işaretlerinin de oluşmasına neden oldu.

Muhtemelen Holland bunu Disney – Sony gerginliğinden ötürü yapmış olabilir. Malum, Holland şu anda Marvel evrenindeki Spider-Man’e hayat veriyor. Eğer anlaşma sağlanamazsa, Holland için de süper kahramanlık serüveni sona erecek.

Disney ve Sony anlaşamadı! Peki şimdi ne olacak?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler