Venom filmi geliyor!

Venom Filmi 2

Spider Man’in büyük düşmanı Venom odaklı bir film geliyor. Atılan bir tweet ile Venom filmi duyuruldu.

Sony açıkladı, Spider Man’in en azılı düşmanlarından Venom’un filmi geliyor! Film Venom odaklı bir yapıda olacak. Sinema sevenlerin bu gelişmeyi mennuniyetle karşılayacağını biliyoruz ancak Spider Man hayranları Venom filmi haberini büyük bir mutlulukla karşıladı.

Venom filmi

Twitter’dan açıklanan bilgiye göre Venom filmi, 5 Ekim 2018′de vizyona girecek. Bundan başka hiçbir bilgi yok. Biz Venom filmi dedik ancak filmin adı farklı olabilir. Yönetmen, oyuncu kadrosu, senaryo gibi bilgiler elimizde yok ancak önümüzde 1.5 sene gibi bir süre var. Bu süreç içinde detaylar yavaş yavaş netleşecektir.

Bugüne kadar Venom ya da başka bir Spier Man düşmanı için film yapılmamıştı. Venom ve Carnage gibi karakterlerin günümüz animasyon ve efekt teknolojisi ile muhteşem görüneceğine eminiz.  Dolayısıyla bu gelişme bile bizi heyecanlandırmaya yetti. Filmin, Marvel Sinematik Evreni’nden bağımsız olacağı düşünülüyor.

Karakterin hayranları için; Venom, 2007‘de vizyona giren Spider Man 3 filminde görünmüştü. Öte yandan Spider Man’in son filmi Homecoming’in 7 Temmuz 2017‘de vizyona gireceğini hatırlatalım.

Arif V 216’dan ilk fragman geldi