Ana SayfaGenelSamsung Galaxy Z Fold 4 ile bir ilke imza atacak

Samsung Galaxy Z Fold 4 ile bir ilke imza atacak

Dünyanın en önemli teknoloji markalarından biri olan Samsung, yakın zamanda piyasaya süreceği Galaxy Z Fold 4 modelinde çok önemli bir ilke imza atacak.

Samsung Galaxy Z Fold 4 ile bir ilke imza atacak. Katlanabilir akıllı telefon sektörünün tartışmasız lideri Samsung, her geçen yıl bu unvanını pekiştirmeye devam ediyor. Bugüne kadar alıştığımız süreçlerde, yeni bir sektör ortaya çıkar ancak Apple bu alana girinceye kadar bu yeni ürünler çok tutulmaz, Apple’ın piyasaya girmesiyle birlikte ise önce liderlik Amerikalı teknoloji devine geçer, ardından da günden güne bu sektör büyüyüp gelişmeye başlardı.

Samsung Galaxy Z Fold 4

Kablosuz kulaklık sektöründeki AirPods etkisini ya da daha önceki zamanlarda müzik çalar sektöründeki iPod etkisi, bu söylediklerimize örnek olarak gösterebiliriz. Bununla birlikte belki de ilk defa, bir sektör Apple’ı beklemeden dallanıp budaklanıyor. Evet bahsettiğimiz pazar katlanabilir akıllı telefonlar.

Samsung Galaxy Z Fold 4

Samsung Galaxy Z Fold 4 ile bir ilke imza atacak

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un önderliğinde her geçen gün daha büyük bir hacme kavuşan bu yeni akıllı telefon türünün şu an için en güçlü serisi kuşkusuz Samsung Galaxy Z Fold modelleri. Bu serinin en yeni üyesi olması beklenen isimse Galaxy Z Fold 4.

Samsung Galaxy Z Fold 4

İşte Samsung, yeni katlanabilir akıllı telefon modeli için, bu seride daha önce hiç yapmadığı bir şey yapacak ve dahili depolama alanı seçeneği olarak 1TB’lık versiyonu da kullanıcıların beğenisine sunacak.

Özellikle artık Samsung marka amiral gemilerinde, microSD kart desteğinin bulunmadığını göz önünde bulundurursak, böylesi güçlü bir cihaz için 1TB’lık depolama alanının ne kadar gerekli olduğunu çok daha iyi anlayabiliriz. Tabi bu özelliğe sahip telefonun fiyatının da 512GB’lık modele göre en az 100 dolar daha pahalı olacağını söyleyelim.

Xiaomi Youpin’de Xiaomi 12 Ultra koruyucu kılıfı görüldü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting