Samsung Galaxy M13’ten resmi görseller yayınlandı

Samsung Galaxy M13

Yakında resmi olarak tanıtılması beklenen Samsung Galaxy M13’ün tanıtımı için hazırlanan resmi görseller sızdırıldı.

Samsung son dönemde daha çok yeni amiral gemisi akıllı telefonları ve katlanabilir akıllı telefonları ile gündeme geliyor olsa da, şirket orta segmentte de yeni modeller çıkarmaya devam ediyor. Güney Koreli teknoloji devinin yeni orta segment akıllı telefonu Samsung Galaxy M13’ün çok yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Daha önce çeşitli sızıntılarla karşımıza çıkan telefonun çıkışının yaklaşmasıyla birlikte, telefonun ilk resmi görselleri de ortaya çıktı. Telefonun tanıtımı için Samsung tarafından hazırlanan resmi tanıtım görselleri, Evan Blass tarafından sızdırıldı. Böylece telefonun tasarımını net bir şekilde görme şansı yakaladık.

samsung galaxy m13 2

Telefonun ön yüzünde dikkat çeken ilk detay su damlası şeklindeki ön kamera tasarımı oluyor. Telefonun arka yüzünde ise üç lensli arka kamera dikkat çekiyor. Galaxy M13, tasarımıyla mart ayında piyasaya sürülen Galaxy M23’ü bir hayli andırıyor.

samsung galaxy m13 3

Samsung Galaxy M13’ün destek sayfası geçen hafta yayına girdi. Ayrıca telefon geçtiğimiz hafta Bluetooth SIG listesinde görüldü. Bu da Samsung’un yeni orta segment telefonunu çok yakında piyasaya süreceğini gösteriyor.

Evan Blass tarafından paylaşılan bu görsellerle birlikte telefonun tasarımı hakkında merak edilen tüm detaylar netleşmiş olsa da, telefonun teknik özellikleri hakkında hala detaylı bir bilgi bulunmuyor. Ancak bu bilgilerin de çok yakında ortaya çıkması bekleniyor.

Xiaomi Mi Band 7 ve Redmi Buds 4 tanıtıldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir