Xiaomi Mi Band 7 ve Redmi Buds 4 tanıtıldı

Xiaomi Mi Band 7

Xiaomi Mi Band 7 resmen tanıtıldı. Akıllı bilekliğin yanı sıra Xiaomi’nin yeni kablosuz kulaklıkları Redmi Buds 4 ve Redmi Buds 4 Pro da görücüye çıktı.

Bildiğiniz gibi Xiaomi, yeni akıllı bilekliği Mi Band 7’yi bu hafta tanıtacağını duyurmuştu. Beklenen gün geldi ve Xiaomi Mi Band 7 resmen tanıtıldı. Mi Band 7’in tanıtıldığı etkinlikte Xiaomi yeni kablosuz kulaklıkları Redmi Buds 4 ve Redmi Buds 4 Pro‘yu da görücüye çıkardı.

Mi Band 7’nin öncülünden, yani Mi Band 6’dan en büyük farkı daha büyük ekrana sahip olması. Mi Band 6’nın ekranı 1.56 inçti. Mi Band 7 ise 1.62 inçlik bir ekrana sahip. Xiaomi, kullanılabilir ekran alanının yüzde 25 arttığını söylüyor.

Tüm akıllı bileklikler gibi Mi Band 7’nin de en önemli kullanım alanlarından biri fitness takibi. Xiaomi bu konuda da önemli geliştirmeler yapıldığını söylüyor. Mi Band 7’de 120 farklı egzersiz modu ve dört farklı profesyonel spor bulunuyor. Ayrıca arkadaşlarınızla yarışma gibi çeşitli özellikler de Xiaomi kullanıcılarına sunuluyor.

xiaomi mi band 7

Xiaomi Mi Band 7’nin 180 mAh’lık bataryasının yaklaşık 14 gün dayanacağı söyleniyor. Ancak bunun ekranı sürekli açık tutma özelliği kapalı olduğu senaryo için geçerli olduğu tahmin ediliyor. Akıllı bilekliği full şarj etmek içinse 2 saat şarjda tutmanız gerekiyor.

Redmi Buds 4 Pro kablosuz kulaklığa geldiğimizde, dikkat çeken ilk özellik 43 dB’ye kadar sesi bastırabilen gelişmiş dış ses kısma kabiliyeti oluyor. Kulaklığın IP54 sertifikası, dışarı kullanımda suyla temas hakkında endişelenmenize gerek olmadığını gösteriyor.

Xiaomi, ANC bağlantısı kurmadan kulaklığı dokuz saat kesintisiz kullanabileceğinizi söylüyor. Ayrıca kulaklık kabı ekstra 36 saat kullanım süresi sağlayabiliyor.

redmi buds 4

Redmi Buds 4 Pro gibi Redmi Buds 4 de dış ses kesme özelliğiyle geliyor ama standart modelde bastırılabilen maksimum ses seviyesi 35 desibel.

iPhone 14’ün selfie kamerasını LG üretecek


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir