Samsung Galaxy M31s yongası kesinleşti

galaxy m31s

Samsung’un 6000 mAh’lık bataryasıyla dikkatleri üzerine çekem modeli M31s’in batarya kapasitesi netleşti. İşte Samsung Galaxy M31s ile ilgili detaylar.

Orta segmentteki müşteri kitlesini genişletmek isteyen Samsung M serisine yeni bir model daha eklemeye hazırlanıyor. Samsung Galaxy M31s.

Tasarım hatları itibariyle Galaxy A51 modelini anımsatan M31s, 6000 mAh’lık bataryasıyla ön plana çıkıyor. Geçtiğimiz gün Google Play Console’da ortaya çıkan M31s’in teknik özellikleri de artık netleşti diyebiliriz.

Samsung Galaxy M31s Exynos 9611 ile gelecek

Şimdiye kadar telefonun teknik özellikleri hakkında pek çok dedikoduya tanıklık ettik. Genel itibariyle ekran, kamera ve batarya tarafında ikilemler olmasa da yonga seti söz konusu olduğunda bir bilgi kirliliği mevcuttu.

Bazı kaynaklar M31s’te Qualcomm tabanlı bir yonga seti kullanılacağını iddia ederken, bazıları da Samsung’un kendi üretimi olan Exynos’u tercih edeceğini belirtiyordu.

Nitekim telefonun Google Play Console’da ortaya çıkmasıyla birlikte hangi yonga setini taşıyacağı da kesinlik kazanmış oldu.

samsung galaxy m31s

Google Play Console’da yer alan rapora göre  Galaxy M31s, Güney Koreli üreticinin kendi geliştirdiği Exynos 9611 yonga seti ile gelecek.

6GB RAM bulunacak olan telefonun dahili depolama alanı ise minimum 64GB olacak. 6000 mAh’lık devasa bir pilden güç alacak olan Galaxy M31s ilk olarak Hindistan’da satışa sunulacak.

Bu telefonun daha sonra Avrupa pazarında da boy göstermesi bekleniyor.

Google Pixel 4a için geri sayım başladı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir