Samsung Galaxy F serisi geliyor! Yeni dört kameralı telefon

Samsung Galaxy F serisi geliyor! Yeni dört kameralı telefon

Samsung Şubat ortasında Galaxy F62’yi Hindistan’da piyasaya sürecek. Koreli şirketin resmi lansmanı bekleniyor. Ancak Hintli e-ticaret devi Flipkart, yeni bir Samsung Galaxy F akıllı telefonun tanıtımını yaptı. Cihaz dörtlü kamera kullanıyor.

Flipkart, yeni Galaxy F  akıllı telefon için, yalnızca resmi uygulaması ve mobil web sitesinden erişilebilen bir promosyon sayfası oluşturdu. Flipkart telefonun adını açıklamadı. ancak “Full On” sloganı Samsung tarafından geçen Eylül ayında Galaxy F serisinin lansmanında kullamılmıştı. Yeni sızan Flipkart gönderileri de Galaxy F akıllı telefonun özelliklerini detaylandırmıyor. Ancak birkaç görüntü, chazın arka tarafta sol üst köşeye yerleştirilmiş kare şeklinde bir dörtlü kamerayla geleceğini gösteriyor. Cihazın sağ taraftaki çerçevesinde, altında gömülü bir parmak izi tarayıcısı var gibi görünen bir bölme mevcut.

Samsung Galaxy F serisi geliyor! Yeni dört kameralı telefon

Akıllı telefonun ekranında selfie kamera için bir çentik veya delik yok. Selfie kamerasının ekranın altına yerleştirilmiş olabileceği söylentileri var. Ancak bunun gerçekleşmesi pek olası değil. Cihaz muhtemelen selfie kamerasının olacağı bir çentikle gelecek. Galaxy F akıllı telefon Flipkart Unique olarak listelendi. Bu sebeple cihaz yalnızca Flipkart tarafından satılacak.

Flipkart’ın 8 Şubat’ta daha fazla ayrıntı vereceğine dair söz verdi. Yani önümüzdeki hafta Galaxy F akıllı telefon hakkında daha fazla netlik elde edeceğiz. Cihazın fiyatı ise belirlendi. Galaxy F62’nin 340 dolardan daha düşük bir fiyatta olması bekleniyor.

Twitter Türkiye davalarını teker teker kaybediyor: Yaptırımlar gelebilir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir