Samsung Galaxy Alpha’dan Yeni Görüntüler

Samsung Galaxy Alphadan Yeni Görüntüler DG

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen Galaxy S5’in gelişmiş versiyonu olarak anılan Samsung Galaxy Alpha’dan yeni görüntüler internete sızdırıldı.

Yeni amiral gemisi akıllı telefonu Samsung Galaxy S5‘i geçtiğimiz aylarda piyasaya süren Güney Koreli teknoloji devi Samsung‘un yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı ve Galaxy S5’in gelişmiş versiyonu olan bu telefonun 2014 yılı içerisinde piyasaya sürüleceği bir süredir konuşuluyordu. Hakkında ilk detaylar bir süre önce ortaya çıkmaya başlayan bu telefon bir süre için Galaxy S5 Prime ve Galaxy F adlarıyla anılmış olsa da, sonuçta Samsung Galaxy Alpha adı altında piyasaya sürülecek gibi görünüyor.

Samsung_Galaxy_Alpha (1)

Donanımsal özellikler konusunda Samsung Galaxy S5‘ten daha gelişmiş bir akıllı telefon olması beklenen Samsung Galaxy Alpha‘nın metalik bir gövdeye sahip olacağı ve Galaxy S5’e oranla daha küçük olacağı belirliyordu. Merakla beklenen Galaxy Alpha’dan ilk görüntüler nihayet internete sızdırıldı ve daha önce ortaya çıkan bu iddiaların gerçeği yansıttığını gözler önüne serdi. Ancak 4.7 inç dokunmatik ekrana sahip olacağı söylenen Galaxy Alpha’nın donanımal özellikleri hakkında ortaya çıkan yeni detaylar, telefonun Galaxy S5’ten ziyade Galaxy S5 Mini’nin gelişmiş versiyonu olacağını gösterdi.

Samsung_Galaxy_Alpha (2)

LG G3 Prime Çok Yakında Resmiyet Kazanacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir