Ana SayfaGenelSamsung Galaxy A ve M serisi telefonlarda LG piller bulunacak

Samsung Galaxy A ve M serisi telefonlarda LG piller bulunacak

LG, akıllı telefon pazarından resmi olarak tamamen çıkmış olsa da genel olarak akıllı telefonlarla ilgili çalışmaları devam ediyor gibi görünüyor. Görünüşe göre şirketin pilleri Samsung Galaxy A ve Galaxy M serisi akıllı telefonlarda kullanılacak.

Gelen bilgilere göre, Güney Koreli teknoloji devi Samsung Galaxy A serisi bütçe ve Galaxy M serisi orta sınıf telefonlar, LG pil paketlerinden güç alacak. Özellikle, bu markanın, LG yapımı pilleri de içeren üst düzey Galaxy S ve Galaxy Note serisi modelleri ile eski Güney Koreli rakibinin bileşenlerini ilk kez kullanışı değil. Şimdi, LG, daha uygun fiyatlı akıllı telefonlar için de piller üreterek Samsung ile olan işbirliğini büyütmeyi planlıyor gibi görünüyor.

Samsung

Rapora göre, yeni piller LG Energy Solution’ın Nanjing tesisinde üretilecek ve ITM Semiconductor’ın Vietnam’daki yerel fabrikasına taşınacak. Bundan sonra piller paketlenecek ve bir Samsung akıllı telefon fabrikasına teslim edilecek. Raporda ayrıca bir endüstri yetkilisinin ITM Semiconductor’ın hizmetlerini muhtemelen agresif bir fiyatla sunduğunu belirttiği belirtildi. Başka bir deyişle, gelecekteki Galaxy A ve Galaxy M serisi akıllı telefonlara pil sağlamak için LG Energy Solution’ı kasıtlı olarak aramadı.

Apple Watch Series 8 bu yeni özellikle hayat kurtarabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting