Samsung çerçevesiz televizyon üretecek!

Samsung çerçevesiz televizyon

Samsung çerçevesiz televizyon üretimi için kolları sıvamış durumda. Güney Koreli teknoloji devi sıfır çerçeveli TV ile 2020’de karşımıza çıkabilir.

TV segmentinde başarılı işlere imza atan Samsung’un önümüzdeki yıl sıfır çerçeveli TV modelleri üreteceği ortaya çıktı. Elec kaynakları, şirketin Ocak ayı başında CES 2020’de sıfır çerçeveli bir TV tanıtmayı planladığını ve seri üretimin Şubat ayında başlayacağını belirtti. Bu konu hakkında daha fazla detay mevcut olmasa da, tasarımın 65 inç ve daha büyük modellerde uygulanacağı söyleniyor.

Samsung çerçevesiz televizyon için kolları sıvadı!

Samsung şimdilik bu konu hakkında hiçbir şey belirtmiyor. Ancak bunun spekülasyondan daha fazlası olabileceğine inanmak için nedenler var. Samsung’un önceki çalışmalarının yanı sıra, şirket yılın başlarında “Zero Bezel” markası adını taşıyordu.

Galaxy Note 10 için Android 10 güncellemesi Türkiye’de!

CES’te bir şey göreceğinizin garantisi de maalesef ki yok. Ancak CES etkinlikleri genellikle Samsung’un TV tanıtımları için tercih ettiği bir mekan olması bu olasılığı güçlendiriyor.

Herhangi bir çerçevesiz TV’nin diğer modellere göre daha pahalı olacağını varsaymak şimdilik çok mantıklı. Samsung, 8K çözünürlüğü düşünerek bir geliştirmişti. Muhtemelen bu yeni teknolojiler bu pahalı modellerde kullanılacak.