Acer akıllı televizyon pazarındaki ağırlığını arttırmak istiyor

acer

Bir yandan dizüstü bilgisayarlara yönelik yatırımlarıyla adından bahsettiren Acer, diğer bir taraftan ise yeni maceralara yelken açmaya devam ediyor.

Acer akıllı televizyon pazarındaki ağırlığını arttırmak istiyor. Ünlü teknoloji firması Indkal Technologies, kısa bir süre önce Acer’ın yeni Google TV’lerinin Hindistan pazarına çıkacağını duyurdu. Bu en son seride, çeşitli üst düzey özellikler ve nitelikler bulunmaktadır.

acer 1

Yeni Hyundai KONA

Acer, QLED ve OLED ile donatılan bir dizi Google TV’yi duyurdu. Şirket, O, H, G, I, V ve W serilerinden oluşan bu diziye ağırlık verdi. Yeni O serisi, amiral gemisi modelleri olarak karşımıza çıkıyor ve OLED ekran teknolojisi ile birlikte geliyor. O modelleri 55 inç ve 65 inçlik boyut seçenekleriyle gelecek ve 60W hoparlör sistemine ek olarak büyük wooferlara sahip olacak. Ayrıca, Acer, V serisi aracılığıyla, uygun fiyatlı yeni bir dizi TV ile Hint pazarında yerini almayı hedefliyor ve bu TV’ler QLED panellere sahip.

acer 2

Acer akıllı televizyon pazarındaki ağırlığını arttırmak istiyor

QLED teknolojisi genellikle Samsung’un ultra yüksek modellerinde bulunurken, bu modellerin Hint tüketicilere daha erişilebilir olması hedeflenmiştir. V serisi, 32 inçlik bir modelle başlarken, 43 inç, 50 inç ve 55 inçlik modelleri de içerecek. I ve G serileri de diğer seriler arasında bulunacak ve bu seriler, MEMC, Dolby Atmos, Dolby Vision, 4K yükseltme, yüksek parlaklık gibi üst düzey özelliklerle pazara değer katmayı hedefliyor. Ayrıca, I serisi, 32 inç ve 40 inç varyantlarına 16GB dahili bellek ekleme gibi önemli özellikler sunuyor.

acer

Acer’ın H serisi, güçlü 76W hoparlör sistemi ile birlikte geliyor ve tüketicilere, bas ve tizlerdeki iyileştirmelerle daha etkileyici bir ses deneyimi sunmayı vaat ediyor. Yeni Google TV’ler, mevcut premium QLED TV serileri ile birlikte çıkacak. Anti Parlama ekranlar, çerçevesiz tasarım, Aural Sound ve Hareket sensörleri gibi özellikler W serisinde sunulacak. Indkal, yeni serilerin farklı zamanlarda piyasaya sürüleceğini açıkladı ve I serisinin ilk olarak çıkacağını belirtti. Bu serinin satışları 6 Haziran’da tüm kanallarda başlayacak. Acer akıllı televizyon pazarındaki ağırlığını arttırmak istiyor. Acer akıllı televizyon pazarındaki ağırlığını arttırmak istiyor.

PlayStation Plus’tan NBA 2K23 bombası


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir