Vestel 65 inch OLED UHD TV ve 65 inch UHD Borderless TV – #CES2018

Ülkemizin en önemli teknoloji markalarından Vestel de CES 2018’deki katılımcılar arasındaydı. Manisa merkezli firma, yeni üst seviye televizyonlarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Firmanın ilk ürünü, 65 inç ekranı ve 4K UHD çözünürlük değeriyle ön plana çıkan televizyonuydu. Bu televizyonda kullanılan OLED teknolojisi sayesinde çok derin renk tonlarını elde edebilmek mümkün. Kısacası normal panellere kıyasla daha zengin sunumlu bir model bu. Vestel’in akıllı televizyonları için hazırladığı arayüzü bu televizyonda da bulunuyor ve isterseniz YouTube, Netflix gibi uygulamalar üzerinden 4K içerikleri de takip edebiliyorsunuz. Bu ürünün bir de 55 inç ekranlı versiyonu olduğunu belirtelim.

vestel tv

Firmanın bir diğer ürünü ise, yine 65 inç ekrana ve 4K UHD çözünürlüklü ekrana sahip televizyonu Borderless TV oldu. Bu ürün, adından da anlaşılacağı üzere neredeyse çerçevesiz bir tasarıma sahip. 8mm kalınlık değeri bulunan televizyon, tıpkı OLED TV’de olduğu gibi Vestel’in akıllı TV arayüzüne sahip ve 4K içerikler çalıştırabiliyor. Yine bu televizyonun da 55 inç ekranlı versiyonu var.

İyi seyirler.

Vestel 65 inch OLED UHD TV ve 65 inch UHD Borderless TV - #CES2018

Lenovo ThinkPad X1 Tablet 3rd Gen. ön inceleme – #CES2018


Vestel 65 inch OLED UHD TV ve 65 inch UHD Borderless TV – #CES2018” için bir yorum

  1. vestel tv de bir numaradır, samsung ve lg nin dünya piyasasında geçemediği tek ülke Türkiyede vesteldir, oled tv sinden alırım ben…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir