Samsung’dan Apple ile dalga geçen yeni videolar!

Samsung

Samsung, yeni reklam filmleri ile Apple’ı hedef almaya devam ediyor. Güney Koreli firma şimdi de iPhone’u hedef alan ve tabiri caizse dalga geçen iki yeni reklamını YouTube kanalı üzerinden yayınladı.

Samsung ile Apple arasındaki rekabet son yıllarda reklam filmleri ile iyice kızışmıştı. Rakibi karşısında agresif bir reklam politikası izleyen Samsung, bu süreçte Apple ile dalga geçen reklamlarını YouTube kanalı üzerinden yayınlamıştı. Güney Koreli firma bugün ise Power ve Pen isimli iki yeni reklamı ile yine Apple’ı hedef aldı.

Samsung’dan yeni gönderme!

Firma, Power reklamı ile Galaxy Note 9’un iPhone X’dan daha güçlü olduğunu ortaya çıkarmaya çalışıyor. Apple Genius çalışanı telefonun güçlü olmasının Face ID ile tuş kilidi açmak ve iOS 12 ile FaceTime’da 32 kişiye kadar görüntülü görüşme yapılabilmesine bağlıyor. Açık açık Apple ile dalga geçen Güney Koreli firma, Pen reklamı ile yine Note 9’u ön plana çıkarıyor.

Pen reklamında ise Apple Store’a gelen bir müşteri Apple Pencil’ı soruyor. Genius çalışanı Apple Pencil’in sadece iPad ile uyumlu olduğunu söylüyor. Müşteri iPhone’da ne kullanabilirim diye sorduğunda Genius çalışanı parmak cevabını vererek Apple’a gönderme yapılıyor. Firma, Note 9 ile gelişmiş S-Pen’in geldiğini bu reklam ile vurguluyor.

Galaxy Note 9 ve iPhone X karşılaştırması


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin