Ana SayfaGenelGalaxy Z Fold 3 ve Flip 3'e eSIM desteği sunmaya başlanıyor

Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3’e eSIM desteği sunmaya başlanıyor

eSIM kesinlikle gün geçtikçe popüler hale geliyor. OEM’lerin yakında fiziksel SIM kartları elektronik SIM kartlarla değiştireceğini söylemek yanlış olmayacaktır.

Ancak bunun için hala zaman var ve akıllı telefonların çoğu, standart bir SIM’in yanında olmasa bile hala eSim’i desteklemiyor. Samsung’un mevcut katlanabilirleri bunun bir istisnası değildi. Ancak Güney Koreli teknoloji devi, ABD’deki Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’e eSIM ve Çift SIM, Çift Bekleme (DSDS) desteği getirerek bunu düzeltiyor. İlk olarak ABD’de başlayan güncelleme daha sonra küresel çapta olması bekleniyor.

Samsung, Haziran 2022 güvenlik güncellemesini Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3 için dağıtmaya başladı . En son güvenlik güncellemesi, ABD ve Avrupa dahil dünyanın çeşitli yerlerinde yayınlanıyor. Güncelleme, katlanabilirlerin ABD türevlerine eSIM desteği, yeni kamera özellikleri ve güvenlik yamaları getiriyor.

Galaxy Z Fold 3

ABD’de güncelleme, sırasıyla F926USQU1DVEE ve F711USQU2DVEE yazılım sürümlerine sahip T-Mobile Galaxy Z Fold 3 ve Flip 3 akıllı telefonlarda yayınlanıyor.

Kilitli olmayan modeller aynı zamanda eSIM işlevselliğini de alıyor/ Kilitli olmayan modellerin sürümleri, Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 için F926U1UEU1DVEE ve F711U1UEU2DVEE olarak etiketlendi.

eSIM desteği, beraberinde çift SIM işlevselliği getiriyor, böylece Galaxy Z Fold3 ve Flip3 kullanıcıları artık DSDS aracılığıyla aynı anda çalışan bir fiziksel SIM ve bir eSIM’e sahip olabilir. Bahsedildiği gibi, yeni güncellemeler Galaxy S22 serisinde bulunan birçok kamera özelliğini de beraberinde getiriyor.

Güncellemelerin aşamalı olarak yayıldığını belirtmekte fayda var, bu nedenle oradaki her birime ulaşmak birkaç gün veya bir hafta sürebilir.

POCO X4 GT, küresel lansman öncesinde ortaya çıktı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting