Ana Sayfa Genel Türkiye Türk Telekom sayesinde eSIM ile tanışıyor

Türkiye Türk Telekom sayesinde eSIM ile tanışıyor

Türk Telekom eSIM teknolojisini Türkiye’ye getirdiğini açıkladı. 2021 yılında bu teknoloji çok şeyler değiştirebilir.

Yeni nesil teknolojilerin geliştirilmesi için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Türk Telekom, yüzde yüz yerli eSIM teknolojisini bireysel ve kurumsal tüm müşterilerinin kullanımına sundu. Elektronik SIM ; akıllı telefonlardan giyilebilir teknolojilere, otomotiv endüstrisinden internete bağlı daha birçok ürüne kadar.geniş bir alanda kolayca kullanılabilecek. Elektronik SIM destekli cihaz sahibi Türk Telekom kullanıcıları, numaralarını değiştirmeden ve ek ücret ödemeden.eSIM teknolojisinden yararlanabilecek ve yeni aboneliklerde eSIM’i tercih edebilecekler.

“Türkiye, yerli eSIM’de dünyada 4 ülkeden biri”

eSIM üzerine açıklamalar yapan Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, “Yüzde yüz yerli teknoloji ile Elektronik SIM  üreten dört ülkeden biri olduk. Biz de Türk Telekom olarak kendi altyapımızı bu yeni teknolojiye hazır hâle getirdik ve ülkemizde kurulan sunucular ile entegrasyon süreçlerimizi tamamladık. Çevre dostu ve güvenli teknoloji eSIM ile bireysel ve kurumsal müşteri deneyimini zenginleştirmeye.devam edeceğiz. Kurumsal müşterilerimiz için de özellikle otomotiv alanında sunduğumuz eCall hizmeti ve bağlantılı.araçlara yönelik çalışmalarımız; yerli Elektronik SIM  ile hızlanarak devam edecek.” dedi.

eSIM Türkiye’de kullanıma sunuluyor

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun SIM teknolojilerini destekleyen sistemlerin kurulumu ve cihazlarda kullanımı kapsamındaki kurul kararlarına uygun olarak, tamamen yerli ve milli olarak üretilen Elektronik SIM  teknolojisi, kullanıcılara dijital bir deneyim sunuyor.

Türk Telekom’dan Siber Güvenlik Zirvesi

Dijital yapısı nedeniyle kaybolma ya da çalınma riskleri taşımayan ve fiziksel bir SIM karta ihtiyaç olmadığı için birden fazla aboneliğe sahip olan kullanıcıların kart değişimi gereksinimini ortadan kaldıran Elektronik SIM, aynı zamanda çevre dostu olma özelliği de taşıyor.

eSIM

Türk Telekom’un hem bireysel hem kurumsal müşterileri, mevcut SIM kartlarını bu teknolojiyi destekleyen cihazları için ek ücret.ödemeden eSIM ile değiştirebilecekler. Ayrıca kullanıcılar yeni aboneliklerde de eSIM’i tercih edebilecekler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting