Ana SayfaHaberRobinhood, kripto para cüzdanını beta test kullanıcılarına açıyor

Robinhood, kripto para cüzdanını beta test kullanıcılarına açıyor

Eylül ayında Robinhood, uygulaması içinde bir kripto para cüzdanını test etmeyi planladığını duyurdu. İşte tüm detaylar.

O sırada şirket, tam ölçekli bir sürümden önce kullanılabilirliği genişletmeden önce betayı az sayıda kişiye açacağını söyledi. Robinhood platformunun oluşturduğu bekleme listesine katıldıysanız, betaya kaydolan ilk 1000 kişiden biri olmanız koşuluyla, cüzdanı artık kendiniz de test edebilirsiniz.

Robinhood, kripto para cüzdanını beta test kullanıcılarına açıyor

Şirketin bugün yayınladığı bir blog gönderisinde Robinhood, Mart ayına kadar 10.000 kişiyi betaya davet edeceğini ve daha sonra takip edeceğini söyledi. Şirketin cüzdanı, kripto para birimlerini depolamanın yanı sıra, bunları uygulamadan diğer harici cüzdanlara taşımanıza olanak tanıyacak. Test süresi boyunca şirket, günlük para çekme işlemlerini toplam 2.999$ ile sınırlayacak. Ayrıca kullanıcıları günde 10 işlemle sınırlayacak ve betaya katılmak için iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmeniz gerekecek. Bugünün sunumu ile cüzdan Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin’i destekliyor. Cüzdanı tanıtmaya çalışırken Robinhood, diğer özelliklerin yanı sıra “keyifli” QR tarama deneyimleri ve gelişmiş bir işlem geçmişi arayüzü ekleyeceğini söylüyor. Robinhood, cüzdan betasını ilk duyurduğunda, The Verge’e bu özelliği 2022’de herkesin kullanımına sunmayı planladığını söyledi. Kripto paralarda yaşanan gelişmelere bakılırsa insnaların kripto paraya olan güven biraz sarsıldı diyebiliriz. Zira Bitcoin gibi öncü kripto para birimleri ciddi bir düşüş yaşıyor. Rekor seviyelere gelen kripto para birimleri ani bir şekilde düşmeye başladı.

Tatilbudur blokzincir ekosistemine ilk adımını Tatil Token ile atıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting