Ana SayfaGundemRobert Pattinson, Batman hakkında şaşırtıcı açıklamalarda bulundu

Robert Pattinson, Batman hakkında şaşırtıcı açıklamalarda bulundu

Robert Pattinson, yeni Batman filminde başrol olarak karşımıza çıkacak. Harry Potter ve Alacakaranlık filmleriyle tanınan aktör film hakkında şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. İşte detaylar.

Good’daki performansını göz önünde bulundurursak Batman için Robert Pattinson en uygun karakter gibi görünüyordu. Filmin hazırlık aşamaları ise bitmek üzere. Yeni Batman filminde ayrıca Selina Kyle/Catwoman rolünde Zoë Kravitz, kötü adam Edward Nashton/Riddler rolünde Paul Dano, Jim Gordon rolünde Jeffrey Wright, Alfred Pennyworth rolünde Andy Serkis ve Oswald Cobblepot/Penguin rolünde Colin Farrell yer alıyor.

Robert Pattinson, Batman hakkında şaşırtıcı açıklamalarda bulundu

Başlangıçta Ben Affleck’in yazıp yöneteceği Batman’inin ilk filmi için tasarlanan aktör, sonunda çeşitli nedenlerle projeden ayrıldı. Reeves, boşluğu doldurmak için getirildi. MovieMaker Magazine ile yaptığı bir röportajda Robert Pattinson, Batman rolünü üstlenmekle ilgili endişelerini anlattı. Görünüşe göre Pattinson aslında bu rolden pek memnun değilmiş. Ünlü aktör “İlk düşüncen, Aman Tanrım, kesinlikle berbatım. Tamamen farklı bir dil vardı ve bu beden diline uyum sağlayamadım. Işığa çok fazla bakarsanız, tamamen saçma görünüyor ve bir Cadılar Bayramı kostümü giymiş gibi duruyorsunuz. Dolayısıyla role adapte olmam ve kendimi Batman olarak görmem çok zordu” ifadelerini kullandı. Batman hayranları da Pattinson’u bu rolde görmekten memnun olmadıklarını belirtmişlerdi ancak buna rağmen yeni Batman olarak karşımıza bu ünlü aktör çıkacak diyebiliriz.

Netflix hisse değeri korkunç bir düşüş yaşadı: Kimse bunu beklemiyordu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting