Ana sayfa Genel Robert Pattinson yeni Batman olacak!

Robert Pattinson yeni Batman olacak!

Alacakaranlık serisiyle ünlenen Robert Pattinson’un yeni Batman olarak seçildiği iddia edildi. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

DC sinematik evren konusunda Marvel kadar parlak bir performans sergilemedi. Dahası DC sinematik evreninin nasıl şekilleneceği de hala gizemini koruyor. Gişede hayli başarılı olan Aquaman’de DC sinematik evrenine ufak göndermeler mevcuttu. Fakat film Justice League’ten sonra geçmesine karşın, hiç bir süper kahraman Aquaman’in yardımına gelmedi.

Aynı şekilde önümüzdeki dönemde vizyona girecek olan yeni DC filmleri de sinematik evrenin devam etmeyeceğini gösteriyor. Çünkü Wonder Woman filminin 80’li yıllarda geçeceği, The Batman filminin ise Batman’in doğuşuna odaklanacağı iddiaları mevcut.

The Batman için beklenen isim belli oldu

Dolayısıyla iki film de Justice League’den çok önce geçecek. Dolayısıyla sinematik evrenin geleceğiyle ilişkili olmayacak.

Uzun bir süredir, DC’nin yeni şekillenecek olan evreninde Batman karakterini kimin canlandıracağı merak konusuydu.

Sızdırılan son bilgilere göre yeni Batman, Alacakaranlık film serisiyle ünlenen Robert Pattinson olacak. Henüz Pattinson ve Warner Bros. arasında anlaşma imzalanmış değil. Fakat tarafların anlaşmaya fazlasıyla yakın olduğu ve Pattinson’un da Batman rolü için hayli istekli olduğu belirtiliyor.

The Batman filminin yeniden şekillenecek olan DC sinematik evreninin temel yapı taşı olacağı söyleniyor. Yine de bekleyip göreceğiz.

Netflix’te en çok izlenen filmler

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler