Ana SayfaGenelRenault abonelik sistemi için ciddi düşünüyor

Renault abonelik sistemi için ciddi düşünüyor

Fransız otomotiv devi Renault’nun alt markalarından biri olan Mobilize, iki yeni elektrikli araç modelini tanıtırken, şirketin bu araçları yalnızca abonelik sistemi ile satacak olması ayrı bir tartışma konusu oldu.

Renault abonelik sistemi için ciddi düşünüyor. Otomobil dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Renault, elektrikli araç yatırımlarına hem ana şirket bünyesinde hem de alt şirketleri özelinde devam ediyor.

Megane E-Tech

Bu kapsamda ana şirkete bağlı firmalardan biri olan ve ürettiği ufak elektrikli otomobillerle dikkat çeken Mobilize’nin dün gerçekleştirdiği lansman bir hayli ses getirdi. Söz konusu lansmanda iki yeni ufak elektrikli araç tanıtımı yapılırken, bu araçların isimleri Duo ve Bento olarak duyuruldu.

Renault Austral

Renault abonelik sistemi için ciddi düşünüyor

Farklı amaçlara hizmet eden bu iki yeni elektrikli araca baktığımız zaman Duo’nun 1+1 kapasiteli yapısıyla daha çok insan taşımaya odaklandığı, Bento’nun ise geniş bagaj hacmi ancak sadece sürücüyü alan yolcu kabiniyle ise taşımacılığı ön plana çıkarttığı görülüyor. Her iki araç da çizgi filmlerden kaçmış tasarımlarıyla dikkat çekerken, Renault’dan yapılan açıklamaya göre Duo modeli 2023 yılının sonlarında, Bento modeli ise 2024 yılının başlarında piyasaya sürülecek.

Renault Covid aşısı olanlara indirim yapacak

Araçların fiyatı konusunda şimdilik bir bilgi vermeyen Fransız otomotiv devinden gelen açıklamaya göre, bu araçlara sahip olmak isteyenlerin Renault abonelik sistemine kayıt olmaları gerekiyor. Belli periyotlar halinde kiralama modeli olarak da ifade edilen bu sistemi her geçen gün biraz daha benimseyen Renault’nun yakın bir zamanda ana markasında da bu yola başvurabileceği konuşuluyor.

Metaverse projesi fena patladı! Kimse kullanmıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting