Ana SayfaGenelRemake olarak gelecek GTA oyunları belli oldu

Remake olarak gelecek GTA oyunları belli oldu

Uzun süredir merakla beklenen remake GTA oyunları sonunda netlik kazandı. İşte Rockstar’ın üzerinde çalıştığı remake GTA oyunları.

Remake olarak gelecek GTA oyunları belli oldu. Bir süredir Rockstar’ın 3 farklı GTA oyununun remake versiyonu üzerinde çalıştığına dair dedikodular işitiyorduk. Sonunda bu oyunların hangileri olduğu ortaya çıktı.

Malum son dönemde remake oyunların hayli popülerleştiğini söyleyebiliriz. Özellikle de zamanına damga vurmuş fakat günümüz şartlarında grafikleri vasatın bile altında kalan yapımlar sırasıyla remake olarak karşımıza çıkıyor.

Hatırlanacağı üzere bir süre önce Resident Evil 2 ve Resident Evil 3 remake olarak oyun severlerin karşısına çıkmış ve hayli büyük bir başarıya imza atmıştı.

Şimdi ise sıra efsaneleşen GTA oyunlarında.

Remake olarak gelecek GTA oyunları belli oldu

Malum, Rockstar yaklaşık olarak 8 senedir yeni bir GTA oyunu satışa sunmadı. Görünen o ki kısa vadede de sunmayı amaçlamıyorlar.

Bunun yerine Rockstar’ın eski GTA oyunlarının remake versiyonları üzerinde çalıştığı rapor edilmişti. Görünen o ki bu raporlar doğru çıktı.

Geçtiğimiz gün Japonya’dan sızdırılan güvenilir bir kaynağa göre Rockstar Games GTA 3, GTA Vice City ve GTA San Andreas oyunlarının remake versiyonları üzerinde çalışıyor.

Sadece bu haber bile GTA hayranlarını büyük ölçüde heyecanlandırmış durumda. Elbette şimdilik Rockstar cephesinden resmi bir açıklama gelmediğini de hatırlatmamız gerekiyor. Fakat Vice City’nin remake versiyonu için bizler de çok heyecanlıyız.

Call of Duty Vanguard çıkış tarihi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting