Redmi Watch 3 Lite çıkış tarihi netleşiyor

redmi watch 2 lite

Sızıntıların ardı ardına gelmesi merakla beklenen Redmi Watch 3 Lite akıllı saat modelinin çıkışının bir hayli yaklaştığını gösteriyor.

Redmi Watch 3 Lite çıkış tarihi netleşiyor. Redmi, Xiaomi’nin alt markası, Aralık 2022’de Redmi Watch 3‘ü piyasaya sürmüştü. Şimdiyse, yeni bir model olan Redmi Watch 3 Lite’ı piyasaya sürmeye hazırlanıyorlar. Bu yaklaşan akıllı saatin hem SIRIM hem de IMDA sertifikalarını geçtiği ve yakında piyasaya sürüleceği belirtiliyor.

IMDA sertifikasyon sitesi, Redmi Watch 3 Lite‘ı M2247W1 model numarasıyla listeliyor ve bu da akıllı saatin lansmanının yakın olduğuna işaret ediyor. Site, cihaz hakkında çok fazla bilgi sağlamasa da, çıkışına yakın olduğuna dair bir işaret veriyor. Peki, şimdiye kadar bu yeni akıllı saatin özellikleri hakkında ne biliyoruz?

Redmi Watch 2 Lite satışa sunuldu

Redmi Watch 3’ün aksine, Redmi Watch 3 Lite‘ın daha düşük özelliklere sahip olacağı düşünülüyor. Akıllı saatte 2.87V polimer lityum-iyon dahili batarya ve Bluetooth v5 desteği olacak. Redmi Watch 3‘le aynı dikdörtgen tasarımı kullanacak olan saatte yan tarafta tek bir düğme bulunacak ve kayışları çıkarılabilir olacak.

redmi watch 2 lite

Redmi Watch 3 Lite çıkış tarihi netleşiyor

Redmi Watch 3 Lite’ın alt kısmında kalp atış hızı sensörü ve manyetik şarj portu bulunuyor. Ancak, Bluetooth arama özelliği olmayabileceğinden, mikrofon yok gibi görünüyor. Redmi Watch 3 Lite‘ın özelliklerine dair daha net bilgiler elde etmek için, Redmi Watch 3’ün özelliklerine göz atmakta fayda var.

redmi watch 2

Redmi Watch 3, 1.4 inç AMOLED ekran, 7 farklı spor modu, uyku takibi, nabız ölçer, stres takibi, SpO2 ölçümü, adım sayacı, müzik kontrolü, 230 mAh pil ve IP68 suya dayanıklılık gibi özellikleri içeriyordu. Redmi Watch 3 Lite’ın özelliklerinin, Redmi Watch 3’e kıyasla daha düşük olacağı düşünülüyor, ancak cihazın bütçe dostu bir seçenek olması bekleniyor.

Redmi Watch 3 Lite‘ın çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı, ancak IMDA sertifikasının sızdırılması, akıllı saatin piyasaya sürülmesinin yakın olduğunu gösteriyor. Redmi Watch 3 Lite çıkış tarihi netleşiyor.

Infinix Note 30 görselleri sızdırıldı 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir