Samsung katlanabilir tabletler için kolları sıvadı

Samsung Galaxy Z Fold 3, 12GB RAM ile geliyor

Katlanabilir ekranlı akıllı telefon dünyasının tartışmasız bir numaralı ismi olan Samsung’un şimdi de katlanabilir ekranlı tablet modeli üzerinde çalıştığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Samsung katlanabilir tabletler için kolları sıvadı. Katlanabilir akıllı telefon ve tablet gibi cihazlar son yıllarda yenilikçi tasarımları ve çok yönlülükleri sayesinde önemli bir popülerlik kazandı. Bu cihazlar, geleneksel telefon veya tablet özelliklerini katlanabilir ve kompakt olmaları sayesinde sağladıkları benzersiz bir deneyim sunar. Cihazı açıp kapatabilme özelliği, ihtiyaç duyulduğunda daha büyük bir ekran sağlarken, kullanılmadığı zaman cebimize veya küçük bir çantaya kolayca sığabilmelerini de sağlar. Ayrıca, katlanabilir cihazlar sıklıkla esnek OLED ekranlar ve 5G bağlantı gibi ileri teknolojilerle donatılmıştır, bu da ilgi çekiciliklerini arttırır. Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yakında ilk katlanabilir tabletlerini duyurmak için hazırlık yapmış olabileceği düşünülüyor.

Phantom V Fold

Twitter sızıntıcısı Revegnus’un yakın zamandaki bir tweet’ine göre, Samsung’un yeni katlanabilir tableti olan Galaxy Z Tab, bu yılın ilerleyen dönemlerinde piyasaya sürülebilir. Tweet, Galaxy Z Tab’ın yüksek kaliteli Galaxy Tab S9 serisi ile birlikte tanıtılacağını öne sürmektedir, ancak cihaz bu yıl için hazır değilse, 2024’te Galaxy Z Fold 6 ve Galaxy Z Flip 6 akıllı telefonlarla birlikte piyasaya sürülecektir.

katlanabilir iPad

Samsung katlanabilir tabletler için kolları sıvadı

Şimdilik söylentiler arasında özelliklerle ilgili bilgi olmamasına rağmen, cihazın Galaxy Z Fold 4‘te bulunan 7,6 inçlik ekrandan çok daha büyük bir ekrana sahip olacağı tahmin edilmektedir. Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti, 120Hz yenileme hızı AMOLED ekran ve büyük bir pil kapasitesi bekleyebiliriz.

Samsung katlanabilir telefon

Galaxy Z Tab, ayrıca kapak ekranı olarak kullanılabilen üç katlı bir ekran ve S Pen‘i şarj etmek için manyetik bir yuvaya sahip olabilir. Bununla birlikte, beklenen yüksek fiyatı göz önüne alındığında, Galaxy Z Tab‘ın çoğu tüketiciler için uygun bir seçenek olup olmayacağı belirsizdir. Yine de, bu yıl piyasaya sürülürse, Samsung‘un 2024’te piyasaya sürüleceği söylenen katlanabilir iPad ile karşılaştırıldığında bir başlangıç avantajı olabilir. Galaxy Tab S9 serisinin 2023’ün ikinci yarısında tanıtılması bekleniyor. Samsung katlanabilir tabletler için kolları sıvadı.

Xiaomi 13 Ultra’nın çıkış tarihi netlik kazandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir