Redmi Note 12 tasarımı netleşti

1 7

Akıllı telefon dünyasının en önemli fiyat performans cihaz üreticilerinden biri olan Redmi, yeni akıllı telefon serisi için artık geri sayıma geçti.

Redmi Note 12 tasarımı netleşti. Xiaomi’nin alt markası olan ve dünya genelinde fiyat performans cihaz üreticileri arasında en önde gelen isimlerin başında sayılan Redmi, son zamanlarda tüm mesaisini Note 12 serisine ayırmış durumda. Bugüne kadar sızdırılan bilgilere göre Redmi Note 12, Note 12 Pro, Note 12 Pro+ ve Note 12 Pro Extreme Edition olarak dört farklı versiyonunu gördüğümüz cihazın Pro Extreme Edition modeli hariç diğer 3 versiyonuyla küresel pazarda boy göstermesi ancak Pro Extreme Edition’ın ise yalnızca Çin’de satışa sunulması bekleniyor.

1 7

Xiaomi tarafından bugün paylaşılan son görsele baktığımız zaman, telefonun arka yüzeyinde 3’lü bir kamera yapısının bulunduğu göze çarpıyor. Arka yüzeyinin renk geçişli bir tasarıma sahip olduğunu anladığımız Redmi Note 12 hakkında şimdilik çok fazla bilgimiz bulunmuyor. Bununla birlikte Xiaomi’ye yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre, telefonun bu ay içerisinde tanıtılacağı konuşuluyor.

Redmi Note 11 Pro (2023)

Redmi Note 12 tasarımı netleşti

Öte yandan sızıntılara göre Redmi Note 12 serisinin tamamının gücünü Dimensity 1080 yonga setinden alacağını da belirtelim. Arka yüzeyindeki 50MP + 8MP + 2MP’lik üçlü kamera kurgusuyla gelmesi beklenen telefonun ön yüzeyinde ise 32MP’lık bir lense yer vereceği iddia ediliyor.

g 5u5jj7

Son olarak telefonun fiyatı konusunda şimdilik bir bilgi bulunmasa da, Redmi’nin fiyat performans modeli olacağı belirtilen bu cihazı için çok yüksek bir rakam telaffuz etmesi beklenmiyor.

Google’a bir para cezası daha geldi