Ana SayfaGenelReddit, kendi Clubhouse versiyonunu tanıttı

Reddit, kendi Clubhouse versiyonunu tanıttı

Reddit, Clubhouse’un geçen yıl kadar popüler hale getirdiği sesli sohbetlere geçmeye çok istekliydi. Şimdi uygulamaları resmileşti. Subreddit moderatörleri artık Reddit Talk’a erişim için başvurabilecek.

Reddit, odaların “Sorular ve Cevaplar, dersler, spor-radyo tarzı tartışmalar, topluluk geri bildirim oturumları” veya sadece takılmak için kullanılabileceğini öne sürüyor. Başlangıçta, yalnızca alt düzenleme moderatörleri bir tartışma başlatabilecek. Ancak diğer konuşmacıları kendileriyle birlikte ev sahipliği yapmaya davet edebilirler. Herhangi bir Reddit kullanıcısı iOS ve Android üzerinden odayı dinleyebilir. Toplantı sahipleri, kullanıcıları atabilecek ve yeniden konuşmalara girmelerini engelleyebilecek.

Reddit, kendi Clubhouse versiyonunu tanıttı

Dinleyiciler, emoji ile tepki vererek tartışmalarla etkileşime girebilirler. Eklemek istedikleri bir şey varsa, sanal bir el kaldırabilir ve bir toplantı sahibi onları konuşmaya davet edebilir. .Reddit, katılma özelliğine “mümkün olan en iyi moderasyon deneyimini” vermek için toplulukla birlikte çalışacağını söylüyor. Clubhouse eleştirmenleri, bu uygulamada zorbalık, ırkçılık, taciz ve anti-Semitizm örnekleri olduğunu söylüyor. Bazı erken ekran görüntülerine göre, RedditTalk, Clubhouse’un daha renkli bir versiyonu gibi görünüyor. Clubhouse, gerçek kimliklerini ve fotoğraflarını kullanan kişilerle ilgili olsa da, RedditTalk kullanıcıları takma adlar ve avatarları kullanabilecek. Bu özellik, kullanıcılara platformun geleneksel metin dizilerinin ötesinde birbirleriyle iletişim kurmanın başka bir yolunu verecek. Ayrıca resimlerden, videolardan, sohbetlerden ve canlı yayınlardan da yararlanabilecekler. Diğer birçok büyük platformun kendi sesli sohbet odaları sürümleri üzerinde çalıştığı göz önüne alındığında, uygulama Reddit’ten şaşırtıcı olmayan bir hareket.

Netflix animesi The Way of the Househusband hakkında bilmeniz gerekenler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU