Ana SayfaGenelReddit CEO'sundan ilgi çekici açıklama

Reddit CEO’sundan ilgi çekici açıklama

Reddit eski CEO’su Yishan Wong, “Elon Twitter’ı devralırsa, acı dolu bir dünyaya gireriz” ifadelerini kullandı. İşte tüm detaylar.

Reddit CEO’su Wong, Elon Musk’ın Twitter’ı satın almak istemesiyle ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Wong’a göre Musk, “2004’ten beri internet kültürüne ne olduğunu anlamıyor”. Wong bununla ilgili özellikle Bitcoin örneğini verdi. Musk’ın kripto paralara olan ilgisi nispeten yeni diyebiliriz. Musk’ın GameStop ile ilgilendiği ve hisselerini satarak çok para kazandığını da doğru.

CEO’ya göre Musk internette olup bitenleri geriden takip ediyor ve bu da bir problem olabilir. Ancak Elon Musk her ne kadar kripto paraları ilk çıktığı zamanlardan beri takip etmese de Twitter üzerinde ciddi bir kitleye sahip diyebiliriz. Tesla CEO’su adeta her attığı tweet ile piyasaya yön veriyor.

Reddit CEO'sundan ilgi çekici açıklama

Sosyal medya şirketlerindeki çoğu programcı ve yönetici, kullanıcıların kötü davranışlarını denetlemek istemez. Ancak internet artık denetlenmesi gereken bir ortam haline gelmiş durumda. Elon Musk ise Twitter üzerinde ifade özgürlüğüne çok fazla önem veriyor. Bu da denetlemelerin şu anki durumuna kıyasla gevşetileceği anlamına geliyor. Eğer durum böyle olursa internet daha fazla zorbanın olduğu bir yer haline de gelebilir. Wong, “İnternet eskisi gibi değil. Bunu platformlar yapmadı ancak 90’ların internet kültürü değişti” ifadelerini de ekledi.

Ele geçirilen Rusya drone’unun içinden koli bandı ve Canon DSLR kamera çıktı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting