Realme, yeni Buds Air 3S TWS kulaklıklarını tanıtmaya hazırlanıyor

rr4

Çinli teknoloji şirketi Realme, Realme 10 serisi cihazlarını tanıtmaya hazırlanırken firmanın, lansmanda ek olarak Buds Air 3S TWS kulaklıklarını da tanıtacağı ortaya çıktı.

Buds Air 3S TWS kulaklıklarının çıkacağı firma tarafından paylaşılan bir afiş ile beraber ortaya çıktı. Yeni kulaklıkların Realme Buds Air 3S olarak adlandırılacağı da ortaya çıkmış oldu. Yeni gerçek kablosuz kulaklıkların özellikleri sadece bir afiş ile paylaşıldığı için net olarak biliniyor.  Afişten anlaşılacağı üzere yeni kulaklıklar kısa saplarla tasarlandı ve onlara daha küçük ve daha hafif bir görünüm kazandırdı. Tasarım ayrıca, tomurcukları kolayca düşmemeleri için kulaklara sıkıca tutan kulak kanatları içerir.

Buds Air 3S TWS

Ayrıca yeni üründe kare bir şarj kutusu bulunuyor. Şarj kutusunun iç kısmında “Sıçramaya Cesaret Et” sloganı yazılıdır.  Uzay beyazı ve karbon siyahı olarak iki renk seçeneği ile sunulması bekleniyor.

Buds Air 3S TWS’nin özellikleri, daha önce piyasaya sürülen Buds Air 3 Neo’ya benzer olması bekleniyor. Buds Air 3 Neo, yerleşik bir 10 mm bas hareketli bobin ile birlikte gelir. Ayrıca AI elektronik gürültü engelleme desteği ve fiziksel rüzgar gürültüsü direncinde %30 artış ile birlikte gelir. Buds Air 3 Neo, Bluetooth 5.2 desteğine, 88 ms’lik ultra düşük gecikme süresine ve IPX5 su geçirmezlik derecesine sahiptir. Ayrıca 18 dolar gibi uygun bir fiyat etiketine sahip.

Galaxy S23 Ultra kamera özellikleri ortaya çıktı