OnePlus Buds Z2 lansmanı Ekim ayına ertelendi

e2

OnePlus Buds Z firmanın giriş seviyesi kablosuz kulaklıkları olarak piyasada yer kendine yer edinmiş durumda. Bu kulaklıklar, Ekim 2020’de OnePlus 8T ile birlikte tanıtılmıştı.

Yıldönümüne kısa bir süre kaldı, bu yıl dönümünde şirket OnePlus Buds Z2 ‘yi tanıtmaya hazırlanıyor. Ünlü teknoloji analistlerinden Steve Hemmerstoffer, yaklaşmakta olan OnePlus Buds Z2’nin görüntülerini 91Mobiles aracılığıyla paylaştı. Bu işlemeler canlı görüntülere dayandığından, bu muhtemelen ürünün son tasarımı olacaktır.

OnePlus Buds Z2 lansmanı Ekim ayına ertelendi

Renderlardan , OnePlus’ın yeni TWS ürününün tasarım açısından öncekiyle neredeyse aynı olacağını görebiliyoruz . Eski ve yeni modeller arasındaki tek büyük fark, ikincisinde açılı kulak uçlarının bulunması olacaktır.

Bunun dışında, bu kulak içi kablosuz kulaklıkların tasarımı hakkında konuşulacak bir şey yok. Çünkü şarj durumu bile aynı olacaktır.

OnePlus Buds Z2 lansmanı Ekim ayına ertelendi

Bununla birlikte, ne tipster ne de yayın, yaklaşan OnePlus ses aksesuarının özellikleri hakkında herhangi bir bilgiye sahip değil. Ancak bu TWS ürününün Ekim ayında piyasaya sürüleceğini ve beyaz dışında daha fazla renkte gelebileceğini biliyorlar.

OnePlus ayrıca önümüzdeki ay OnePlus 9 RT’yi piyasaya sürmeye karar verdiğinden , OnePlus Buds Z2, bu yılın başlarından itibaren OnePlus 9R’nin halefi ile birlikte resmi hale gelebilir. Şirket bu yeni kulaklıkları ile beraber küresel pazarda önemli bir pazar payı elde etmeyi hedefliyor. Rakiplerine göre daha uygun bir fiyatla satışa çıkacak olması da avantajlarından biri diyebiliriz.

Lenovo, yeni oyun monitörü serisini piyasaya sürüyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir