Ana SayfaGenelRealme Buds Air 2 Neo kulaklıklar 7 Nisan'da aktif gürültü önleme ile...

Realme Buds Air 2 Neo kulaklıklar 7 Nisan’da aktif gürültü önleme ile geliyor!

Realme, Şubat ayında Buds Air 2 TWS kulaklıklarını tanıtmıştı. Bugün ise şirket, 7 Nisan’da Realme Buds Air 2 Neo adlı daha uygun fiyatlı versiyonunu tanıtacağını açıkladı.

Kulaklık sektörü de akıllı telefon sektörü gibi güçlü bir rekabet halinde. Realme için yeni bir kulaklığın geleceğini bildiren bu duyuru, Twitter ve Facebook hesaplarında Buds Air 2 Neo’nun tasarımını ve temel özelliklerini ortaya koyan bir fotoğraf paylaşan Realme’nin Pakistan şubesinden geliyor. Buds Air 2 Neo, şu anda Realme’nin en uygun fiyatlı TWS kulaklıkları olan Buds Q’ya benziyor. Bununla birlikte, Realme’nin Buds Q üzerindeki “R” logosunun artık Buds Air 2 Neo’da kaldırıldığını ve kulaklıkların da mikrofonları varmış gibi göründüğünü görebilirsiniz. Ayrıca, şarj çantasının içinde iki tomurcuk arasına yerleştirilmiş eşleştirme düğmesi de mevcut. Realme, Buds Air 2 Neo’nun Buds Air 2 gibi Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliğine sahip olacağı bildirildi. Bu kulaklıklarla birlikte ANC’yi kitlelere getirmeyi planladıklarını söyleniyor.

Realme Buds Air 2 Neo kulaklıklar 7 Nisan'da aktif gürültü önleme ile geliyor!

Buds Air 2 Neo ayrıca her tomurcuğa 10 mm Dinamik Bas Güçlendirme Sürücüsü yerleştirecek. Şirket kulaklıkların pil boyutunu ve şarj kısmını açıklamasa da, kullanıcıların toplam 28 saat oynatma alacağını iddia ediliyor. Bu, Buds Air 2’nin vaat ettiğinden üç saat daha fazla. Şimdilik kulaklık hakkında bilinenler bunlardan ibaret. Açıklanmaya dört gün kala, Realme’nin duyurudan önceki günlerde Buds Air 2 Neo’nun daha fazla özelliğini onaylamasını bekliyoruz.

Otomobilini tamir edenlere ek masraf çıkarıldı: Devlet bu ücreti herkesten alacak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting