Realme Watch T1 küresel pazara hazırlanıyor

r12

Ekim 2021’de Realme, dairesel bir kadran ve 110’dan fazla spor modu ile Realme Watch T1’i piyasaya sürdü. Ancak, akıllı saat hala Çin ile sınırlı. Küresel lansman tarihi ile ilgili bilgiler de gelmeye başladı.

Ancak daha önce Hindistan’ın BIS’inde RMW2103 model numarasına sahip bir Realme Watch tespit edilmişti. Saat T1 olduğu söylendi. Şimdi de aynı model numarasına sahip akıllı saat EEC sertifikasında boy gösterdi. Gelen bilgilerde ne yazık ki, liste akıllı saatin herhangi bir detayını göstermiyor, ancak küresel olarak piyasaya sürüldüğünü onaylıyor. Adından da anlaşılacağı gibi, Watch T1’in Çin versiyonu RMW2102 model numarasına sahip olduğundan bu akıllı saatin Realme Watch T1 ‘in global versiyonu olması bekleniyor.

Realme Watch T1 küresel pazara hazırlanıyor

Bununla gidersek, akıllı saatin Çin’deki Realme Watch T1 ile benzer özelliklere sahip olmasını bekleyebiliriz. Watch T1, 416 x 416 piksel çözünürlüğe sahip 1,3 inç yuvarlak ekranla piyasaya sürüldü. Her Zaman Ekrandadır ve NFC’yi destekliyor.

Akıllı saat 110 spor modu ile birlikte gelir ve 50’den fazla saat yüzüne sahip. Bluetooth v5.0 yardımıyla Bluetooth arama özelliği vardır ve 5ATM su geçirmezdir. 228 mAh pil içerir ve 7 günlük pil ömrüne sahiptir. Gerçek zamanlı kalp atış hızı monitörü, Sp2 sensörü gibi sağlık özellikleriyle birlikte gelir ve ayrıca bir uyku izleyicisi bulunuyor. Cihazın özellikle Avrupa pazarında kayda değer bir satış rakamı yakalaması bekleniyor.

Apple, 2022’de çıkacak cihazlar için Mini LED ekran siparişlerini artırdı