Vivo T1 5G küresel çapta satışa sunuluyor: Beklenti çok büyük

Akıllı telefonlar bebeklerin gelişimini engelliyor

Vivo T1 5G küresel kullanıcılar ile buluşmaya hazırlanıyor. Vivo markasının en değerli modelleri içerisinde yer alan bu cihaz iyi bir satış rakamı elde edebilir.

Şimdiden büyük bir beklenti yaratmayı başaran Vivo T1 5G küresel olarak satışa sunuluyor. Aslına bakacak olursak kimse bu kadar hızlı olmasını beklemiyordu. Fakat Vivo bu cihazın sadece Çin içerisinde satılmasından pek memnun değil. Tek bir ülkede satışa sunulunca bu cihaz ne yazık ki iyi bir satış rakamı elde edemedi.

Vivo ile ilgili ortaya çıkan son sızıntılara baktığımızda cihazın Mart ayında küresel çapta satışa sunulacağı görülüyor. En yakın rakipleri olan Samsung ve Xiaomi karşısında elbette şansı çok yüksek değil. Fakat amiral gemisi modelleri tasarım açısından fazlasıyla dikkat çekmeyi başarıyor.

Vivo T1 5G küresel satışta öne geçebilir

Bu akıllı telefon modeli özellikleri bakımından ilginç bazı detaylara sahip. 6,67 inç büyüklüğünde olan cihazın 120 Hz yenileme hızı bulunuyor. Böylece kullanıcılara çok daha hızlı bir şekilde sayfa geçme özelliği sunuluyor.

Vivo T1 5G küresel

Bu akıllı telefon modeli işlemci bakımından Snapdragon 778G donanımından güç alıyor. Böylece çok daha stabil bir çalışma performansı ortaya koyuyor. Özellikle son dönemlerde Snapdragon optimizasyona büyük bir önem veriyor. İşlemci ve yazılım uyumu sayesinde akıllı telefonda yapılan yenilikler hızlı bir şekilde uyumlu hale gelebiliyor.

Vivo X80 özellikleri belli oldu: Piyasayı sallayacak akıllı telefon

Bu cihazın batarya özelliklerine baktığımızda 5000 mAh kapasiteli bir pil bizleri bekliyor. Ayrıca 44 W hızlı şarj desteği sayesinde çok kısa bir süre içerisinde bu akıllı telefon modelini şarj etmek mümkün oluyor. Bu model hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir