Realme Watch 2022 özellikleri ile dikkat çekiyor

Realme tarafından üretilen ve TechLife Watch SZ100 ismiyle piyasaya sürülecek olan yeni akıllı saatin özellikleri yavaş yavaş netleşiyor.

Realme Watch 2022 özellikleri ile dikkat çekiyor. Oppo’nun alt markası olmasına rağmen, son zamanlarda gerek akıllı telefon gerekse de akıllı saat piyasasına armağan ettiği birçok modelle dikkatleri üzerine çeken ve sanki tamamen bağımsız bir marka izlenimi yaratan Realme, yeni akıllı saatini tanıtmak için gün sayıyor.

Realme Watch 2022 özellikleri

Şirket tarafından dün akşam saatlerinde, yeni akıllı saatin özelliklerinden bir kısmı resmen duyurulurken, akıllı saat meraklılarının en çok merak ettiği konulardan biri olan ekran boyutunun ne olacağı sorusu da yanıt bulmuş oldu.

Realme Watch 2022 özellikleri

Realme Watch 2022 özellikleri ile dikkat çekiyor

Realme, TechLife Watch SZ100 gibi aslında gayet uzun sayılabilecek bir isimle piyasaya süreceğini duyurduğu yeni akıllı saatinde, 1,69 inçlik ekran tercih etmiş. İlk etapta lacivert ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacak olan bu saat modellerine, ilerleyen zamanlarda farklı renklerin eklenip eklenmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor.

Realme Watch 2022 özellikleri

Sağlık ve Fitness yönünden de zengin içeriğe sahip olan TechLife Watch SZ100’de kalp atış hızını ve kandaki oksijen miktarını ölçen sensörler bulunuyor. Ayrıca son yılların tartışmalı konularından biri olan vücut sıcaklığını ölçme özelliği, yine Realme TechLife Watch SZ100’in kullanıcılarına sunduğu hizmetlerden biri olacak.

Tek bir şarjla 12 güne kadar kullanım imkanı sunan yeni akıllı saatin, bütün özelliklerini görebilmek içinse 18 Mayısı beklememiz gerekiyor.

Twitter anlaşması beklemede!