Realme GT6 ile çekilmiş fotoğraflar paylaşıldı

Realme GT6

Realme’nin Pazarlama Direktörü Xu Qi Chase, bugün 9 Temmuz’da piyasaya sürülmesi planlanan Realme GT6 akıllı telefonu ile çekilmiş bazı fotoğrafları paylaştı.

Realme GT6 kamera örnekleri iyi dinamik aralık ve göze hoş gelen renkler ortaya koyuyor. Yetkili, telefonun geçen yıl Aralık ayında piyasaya sürülen realme GT5 Pro ile aynı süper ışık ve gölge görüntü işleme algoritmasıyla donatıldığını iddia etti. Aşağıdan görüntü örneklerine göz atabilirsiniz.

Xu Qi, resmi Weibo hesabı üzerinden toplam dört görüntü paylaştı. Görüntüler önemli ölçüde sıkıştırılmış ve 690 x 591 çözünürlüğe sahip, bu nedenle ayrıntılar ve gürültü hakkında fazla yorum yapamayız. Ancak, görüntülerin iyi bir dinamik aralığa sahip olduğunu ve renklerin de göze hoş göründüğünü kabul etmeliyiz. Uçan kuşun görüntüsü, kamera sisteminin en azından iyi aydınlatılmış bir ortamda hızlı hareket eden nesneleri yakalayabildiğini gösteriyor.

Yetkili, telefonun Sony tarafından üretilen 50 MP ana sensörü kullandığını açıkladı. Önceki söylentilere göre bu Sony IMX890 olabilir . Sensör 1/1.56″ boyutunda ve 1.0µm piksel boyutuna sahip. Bu telefondaki ana kamera da OIS’yi destekliyor. Bu, ön tarafta 8 MP ultra geniş kamera ve 16 MP selfie kamerasıyla eşleştirildi.

Telefonun görüntüleri MIIT sertifika listesi sayesinde internette çoktan ortaya çıktı. Kamera modülü halka şeklinde bir flaş içeriyor. Telefonun arkası, degrade görünümlü parlak ve mat bir cam arka kapaktan yapılmış ve 8,43 mm kalınlığında. Ön tarafta, 6,78 inç 2780×1264 OLED ekran bulunuyor.

Realme GT6, Snapdragon 8 Gen 3 yonga setiyle destekleniyor. 5800mAh’lik devasa bir bataryaya sahip ve 120W hızlı kablolu şarjı destekliyor. Büyük batarya kapasitesine rağmen, bu telefon yalnızca 206,7 g ağırlığında.

Tesla, Hindistan’da üretim fabrikası planlarını erteledi