Realme GT 2 serisi Avrupa’da satışa sunulacak mı?

realme 1

Realme’nin daha önce Çin’de satışa sunduğu yeni amiral gemileri, Avrupa’da satışa sunulacak mı?

Realme GT 2 serisi Avrupa’da satışa sunulacak mı? Gerek dünyada gerekse de ülkemizde pazar payını günden güne arttıran Realme, bu performansını sürdürmekte kararlı. Şirket tarafından yeni üretilen Realme GT2 ve Realme GT 2 Pro modelleri, 8 Ocak 2022 tarihi itibariyle Çin’de satışa sunulmuş ve satışa sunulduğu ilk 3 dakika içerisinde 30 milyon dolardan fazla hasılat elde etmeyi başarmıştı.

İlerleyen saatlerde ne kadarlık bir satış tutarına ulaştığı konusunda şimdilik herhangi bir resmi açıklama yapılmasa da, şirket şu an için yeni amiral gemilerinin performansından gayet memnun görünüyor. CES 2022 fuarında katıldığı bir lansman esnasında röportaj veren Realme başkan yardımcısı Madhav Sheth, şirketin yeni piyasaya sürülen iki akıllı telefon modelini de Avrupa’da satışa sunacaklarını dile getirdi.

Sheth tarafından yapılan açıklamada, cihazın tam olarak ne zaman satışa sunulacağı ve fiyatının ne kadar olacağı konularında herhangi bir bilgi verilmezken, başkan yardımcısının kullandığı ifadeler bu beklenen tarihin çok uzakta olmadığını gösteriyor.

realme

Realme GT 2 serisi Avrupa’da satışa sunulacak mı?

Realme, Realme GT 2 modelinde Qualcomm Snapdragon 888 yonga setine yer verirken, Realme GT 2 Pro modelinde ise Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 yonga setini tercih etmişti. Pro modelinin özelliklerine ilişkin biraz daha detay verecek olursak, bu telefonda 8/12GB RAM ve 125/256/512GB depolama alanı seçenekleri bulunuyor.

Telefonda 2K çözünürlüğe sahip 6.7 inç AMOLED ekran tercih edilmişken batarya olaraksa 5.000mAh’lık bir pilin tercih edildiğini görüyoruz.

Apple katlanabilir iPhone’u piyasaya sürmeye hazırlanıyor