Ana SayfaGenelRealme G1 isimli bir cihaz şirketin resmi web sitesinde görüldü

Realme G1 isimli bir cihaz şirketin resmi web sitesinde görüldü

Yaklaşan bir Realme akıllı telefon için bir liste çevrimiçi olarak tespit edildi. Bu liste, Twitter’daki bilinen bir haberciye göre şirketin resmi web sitesinde bulundu. Söz konusu cihaz Realme G1.

Realme akıllı telefon sektöründe emin adımlarla yürüyor. Xiaomi’nin ayak izlerini takip eden şirket bünyesine yeni cihazlar eklemeye devam ediyor. Ünlü haberci Mukul Sharma’dan bir tweet’e göre, Çinli akıllı telefon üreticisi Realme G1 adlı yeni bir cihaz üzerinde çalışıyor. Kaynak, sosyal medya platformundaki gönderisinde listenin ekran görüntüsünü de paylaştı. Liste, Realme 3i’yi 8.000 INR (kabaca yaklaşık 108 ABD Doları) karşılığında ortaya çıkardı. Bu listenin altında, G1‘e birden fazla bağlantı da tespit edilebilir. Para birimi ayrıca bunun resmi web sitesinin Hint versiyonunda bulunduğunu ve cihazın Güneydoğu Asya ülkesinde piyasaya sürüleceğini ima ediyor.

Realme G1 isimli bir cihaz şirketin resmi web sitesinde görüldü

- Reklam -

Ne yazık ki, kaynak yalnızca ekran görüntüsünü ve cihazın adını paylaştı. Başka bir deyişle, yaklaşmakta olan akıllı telefonla ilgili hiçbir bilgiye veya daha ince ayrıntılara sahip değiliz. Bununla birlikte, şirketten yeni bir dizi el cihazının geldiği ima ediliyor. Şu anda söz konusu cihaz hakkında sahip olduğumuz tüm bilgiler bu kadar, bu yeni akıllı telefonla ilgili ek bilgiler olduğunda güncellemeler sağlayacağız. Realme G1 listemelerde görünmeye başladığına göre ortaya çıkması çok uzun sürmeyecektir diye tahmin ediyoruz.

Akıllı telefon sektöründeki büyüme ciddi seviyelere ulaştı: Para harcayamayan telefon aldı

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting